fbpx
koszulka 32. Biegu Konstytucji 3 Maja

Oto koszulka 32. Biegu Konstytucji 3 Maja!

Kultowe sportowe wydarzenie otwierające Warszawską Triadę Biegową „Zabiegaj o Pamięć” już 3 maja. Poznaliśmy wzór oficjalnych koszulek biegu – są w kolorze błękitnym i prezentują hasło „Vivat Maj, 3 Maj”. Ich producentem jest marka 4F, która została partnerem technicznym wszystkich biegów zaliczanych do stołecznego cyklu.

Na bieg na dystansie 5 kilometrów zapisanych jest już 3 tysiące osób, zaś w kategorii Nordic Walking udział zadeklarowało już 120 osób. Limity miejsc wynoszą 5 tysięcy osób na bieg i 200 osób na Nordic Walking. Wszystko wskazuje na to, że listy niedługo się wypełnią, dlatego nie warto zwlekać z zapisem. Na wydarzenie zapraszają Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Fundacja „Maraton Warszawski”.

koszulka 32. Biegu Konstytucji 3 Maja
(c) www.sportografia.pl

Pamiątkowa koszulka

Kolorem przewodnim tegorocznego Biegu Konstytucji będzie błękit. „Vivat Maj, 3 Maj” głosi hasło na w całości zaprojektowanych i uszytych w Polsce koszulkach. Współpraca techniczna z polskim producentem sportowym przy okazji tak ważnych wydarzeń jak biegi związane ze świętami narodowymi może cieszyć podwójnie.

W biegach o motywach patriotycznych ważny jest pretekst i chęć celebrowania ważnych dla naszej państwowości świąt. Z roku na rok widzę wśród uczestników coraz większą radość i dumę związaną ze startem w Biegu Konstytucji – to wzruszające i napawające optymizmem. Mam nadzieję, że prezentowana dziś koszulka będzie miłym dodatkiem do startu i pamiątką ukończonego dystansu – mówi Magda Skrocka, dyrektor 32. Biegu Konstytucji 3 Maja. – Dotychczas w naszych kanałach zapowiadaliśmy, że w tym roku dla biegaczy dostępne będą koszulki techniczne polskiej marki odzieżowej – projektowane i szyte w Polsce! Bardzo się cieszę, że do grona partnerów Triady dołącza 4F i że możemy naszą współpracę ogłosić przy okazji prezentacji koszulki na nadchodzący biegdodaje.

Uczestnicy, którym do gustu przypadnie tegoroczne koszulka, mogą ją domówić w Panelu Biegacza. Nawet w przypadku opłaconego numeru startowego startowego formularz rejestracji można cały czas uzupełnić o dodatkowy element – koszulkę. Liczba sztuk w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona. 

4F partnerem technicznym Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”

W tym roku partnerem technicznym wydarzeń należących do Warszawskiej Triady Biegowej będzie marka 4F. W ramach współpracy firma dostarczy oficjalne koszulki na majowy Bieg Konstytucji  i pozostałe dwie imprezy – Bieg Powstania Warszawskiego (20 lipca) oraz Bieg Niepodległości (11 listopada).

– Bardzo cieszymy się, że ponownie jesteśmy partnerem technicznym Warszawskiej Triady Biegowej. W 2018 roku zebraliśmy wiele pozytywnych opinii od biegaczy na temat jakości naszych koszulek. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkają się z równie ciepłym przyjęciem Rynek biegowy jest dla nas bardzo ważny. Jako sponsor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki od ponad 10 lat ubieramy naszych reprezentantów, a w naszej ofercie fani biegania mogą znaleźć pełną ofertę odzieży i akcesoriów.

mówi Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.

Zapisy trwają!

3 maja odbędą się: bieg główny na 5 km i konkurencja Nordic Walking. 

Rejestracja na 32. Bieg Konstytucji 3 Maja odbywa się w Panelu Biegacza pod linkiem: rejestracja.maratonwarszawski.com

Więcej informacji dotyczących biegu dostępne jest na stronie bieg3maja.pl.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
21-Cracovia-Maraton

21. Cracovia Maraton: 5676 śmiałków pobiegło „z historią w tle”

Następne
Poznań city trail

CITY TRAIL: najlepszy sezon od 2020 roku

Powiązane artykuły

Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model