fbpx
koszulka1200x628 2

40 dni do 14. PKO Poznań Półmaratonu i blisko 5 000 uczestników na liście startowej!

Coraz bliżej do 14. PKO Poznań Półmaratonu, coraz więcej chętnych do startu w Imprezie.  Obecnie na liście startowej jest już 4945 biegaczy. Należy pamiętać, że w tym roku wysokość wpisowego kształtują zapisy zawodników tj. im więcej osób na liście startowej, tym wyższa jej opłata. Dziś wynosi ona 150 zł. Gdy na liście startowej zamelduje się 5000 osób, 5001 osoba będzie musiała uiścić opłatę już w wysokości 170 zł.

Jak się zapisać? Najlepiej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie: https://runner.halfmarathon.poznan.pl/run/join/4/choose.

Wiemy już którędy przebiegać będzie trasa, wiemy jak wygląda koszulka.

Kilka dni temu Organizatorzy zaprezentowali koszulki, jakie uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym. Patrząc na nie, mamy ochotę powiedzieć: Jest kolor! Jest moc! Jest impreza! Pojawiające się w kreacji kolory mają dodać energii, funkcjonalny materiał zapewnić komfort i odprowadzić wilgoć, a płaskie szwy ochronić przed obtarciami.

koszulka1200x628 2
Koszulka 14. PKO Poznań Półmaratonu

– Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja biegu pozostawi duży i radosny ślad w Waszych sercach, a ta koszulka będzie Wam o tych przeżyciach przypominała – mówią Organizatorzy.

Trasa biegu jest już ustalona i poprowadzi ulicami, które zawodnicy dobrze znają, bowiem w tym roku w jej przebiegu nie ma żadnych zmian.  Nic tylko trenować i szlifować formę.

Czasy, jakie padły na tej trasie w październiku mówią same za siebie. Dajemy biegaczom fantastyczną szansę do poprawy swoich życiówek i liczymy, że 14. PKO Poznań Półmaraton znów będzie biegiem rekordowym pod względem wyników sportowych – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor imprezy.

14hm mapa 01
Trasa 14. PKO Poznań Półmaratonu

Więcej informacji na temat trasy: https://halfmarathon.poznan.pl/strefa-zawodnika/trasa/

Obecnie organizatorzy pracują nad najważniejszym, a zarazem najcenniejszym dla zawodników elementem imprezy – medalem, który 3 kwietnia zawisie na szyjach finiszujących na mecie uczestników biegu.

Sponsorem Tytularnym Półmaratonu jest PKO Bank Polski.

Impreza odbędzie się pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania Więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Marka The North Face prezentuje nowe obuwie VECTIV™, na wiosenny sezon trailowy

THE NORTH FACE: VECTIV. Technologia, która wzmocni twój bieg

Następne
Biegi w Szczawnicy - Bo tu zaczyna się Twoja przygoda!

Dołącz do niezwykłej biegowej przygody na Biegach w Szczawnicy 2022

Powiązane artykuły

ostatnia prosta przed 40 pzu maratonem warszawskim 03
Czytaj dalej

Ostatnia prosta przed 40. PZU Maratonem Warszawskim

W środę odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca jubileuszowy 40. PZU Maraton Warszawski. Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo, gdyż będzie ona przepełniona nawiązaniami do bogatej historii maratonu. Po raz kolejny będziemy także świadkami tego jak można połączyć sportową aktywność z pomocą dla potrzebujących.