fbpx
1MILA

1MILA Poznań. Ostatni dzień zapisów!

Poznańska „1MILA – mityng lekki i atletyczny” odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 25 września na stadionie POSiR Golęcin. Każdy amator biegania będzie mógł sprawdzić swoje siły na stadionowej bieżni i poczuć się jak gwiazda lekkiej atletyki, a także spotkać się z gwiazdami sportu, m.in. Marcinem Lewandowskim! Zapisy trwają tylko do środy!

1MILA – mityng lekki i atletyczny to jedyna taka impreza w Polsce, na której amatorzy mogą wystartować na bieżni i poczuć się jak na profesjonalnym mityngu lekkoatletycznym, dostając imienny numer startowy, będąc imiennie wyczytywanym na start, wreszcie biegnąc w blasku stadionowych jupiterów. Oprawy dopełniają komentarz sportowy Tomasza Smokowskiego na żywo i stadionowy doping kibiców. W tym roku do wyboru są aż cztery konkurencje: Lekka Piątka (5km), 1 Mila (1609m – w randze Amatorskich Mistrzostw Poznania w biegu na milę), Sztafety 4x400m oraz bezpłatne Biegi Dzieci. 

Spotkaj gwiazdy sportu!

Mityng 1MILI to także okazja do spotkania i pobiegania z gwiazdami sportu. Na imprezie w Poznaniu obecny będzie Ambasador 1MILI, najbardziej utytułowany polski średniodystansowiec – Marcin Lewandowski, który niedawno ogłosił zakończenie swojej zawodowej kariery sportowej. – Nie ma imprezy dla amatorów, która lepiej promuje bieganie na stadionie. Jestem z 1MILĄ od zawsze i cieszę się, że to właśnie tu będę mógł pożegnać się ze swoimi kibicami – mówi Marcin Lewandowski. – Jak na każdym mityngu, będę tu dla Was dawał z siebie wszystko. Przygotowuję wykład motywacyjny, będę startował poszczególne serie biegów, dekorował Was na podium, dawał rady przedstartowe, 
a dla zwycięzców konkursu poprowadzę też osobistą rozgrzewkę lekkoatletyczną.

Na imprezie obecne będą także wschodzące gwiazdy lekkiej atletyki, Stypendyści I edycji Programu „Wybiegaj w Przyszłość” Fundacji Zdrowy Ruch: Maria Jarosińska, Lena Suchowolak, Tomek Bajraszewski i Mateusz Śmiertka. To jedni z najlepszy polskich biegaczy młodego pokolenia. Warto zaznaczyć, że to także beneficjenci wsparcia, które przekazują uczestnicy mityngu 1MILI. To właśnie m.in. z cegiełek charytatywnych zbieranych w trakcie zapisów na imprezę, fundowane są stypendia „Wybiegaj w Przyszłość”.

Bezpłatne atrakcje i konkursy dla wszystkich!

1MILA to wydarzenie całodzienne. Poza konkurencjami biegowymi, dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne, bezpłatne atrakcje. Obok stadionu stanie strefa EXPO, a w niej m.in. wyjątkowa strefa aktywności dla dzieci Pho3nix Kids Zone, Milowa Akademia Biegowa, czyli spotkania z gwiazdami i ekspertami, pyszna strefa Żabki, mobilny showroom Garmina z możliwością przetestowania najnowszych smartwatchów oraz strefa relaksu z foodtruckami, leżakami i sesjami rozciągania dla biegaczy. Będę organizowane także liczne konkursy dla uczestników. Do wygrania będą m.in. smartwatche Garmin Forerunner 55!

Zapisy trwają tylko do środy 21 września 2022 r.! Więcej informacji o imprezie: www.1mila.pl

1MILA 2
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
60. Bieg Westerplatte

Biegacze tworzą historię najstarszej imprezy biegowej w Polsce

Następne
Odwiedź strefę Saucony na Targach przed Maratonem Warszawskim!

Marka Saucony na Expo Maraton

Powiązane artykuły