fbpx
11 pzu polmaraton warszawski 10 tysiecy zapisanych 03

11. PZU Półmaraton Warszawski: 10 tysięcy zapisanych

Już ponad 10 tys. osób dokonało rejestracji na 11. PZU Półmaraton Warszawski. Luty to ostatni miesiąc podstawowej opłaty startowej. Od 1 marca ceny pakietów wzrosną z 80 do 120 zł za wariant z ….

Już ponad 10 tys. osób dokonało rejestracji na 11. PZU Półmaraton Warszawski. Luty to ostatni miesiąc podstawowej opłaty startowej. Od 1 marca ceny pakietów wzrosną z 80 do 120 zł za wariant z koszulką bawełnianą oraz ze 115 do 155 zł za wariant z koszulką techniczną adidas. Tegoroczna edycja wiosennego biegu wystartuje 3 kwietnia z Placu Trzech Krzyży i prowadzić będzie po obu stronach Wisły.

#BiegamDobrze

Aż pół tysiąca z biegnących w tym roku będą stanowili uczestnicy charytatywnej akcji #BiegamDobrze. Dobroczynni biegacze w tej edycji zebrali już 250 tys. zł na rzecz organizacji-beneficjentów. Wśród podmiotów, na rzecz których prowadzone są zbiórki znalazły się: Fundacja Rak’n’Roll, WWF, Fundacja Wcześniak, Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja Synapsis oraz Amnesty International. Choć rejestracja ścieżką charytatywną zakończyła się 15 lutego, uczestnicy dalej mają możliwość weryfikowania swoich wyzwań i zamierzonych. Zbiórki uczestników #BiegamDobrze prowadzone do 13 kwietnia.

11-pzu-polmaraton-warszawski-10-tysiecy-zapisanych-02

Nowe miejsce Startu

W tym roku Półmaraton po raz pierwszy wystartuje z Placu Trzech Krzyży i pobiegnie m.in. Traktem Królewskim, Placem Piłsudskiego, Nowym Miastem, Starą Pragą i Łazienkami Królewskimi. Kolorytu biegowi powinna dodać przeprawa na drugi brzeg Wisły mostami Gdańskim i Świętokrzyskim.

11-pzu-polmaraton-warszawski-10-tysiecy-zapisanych-01

Zeszłoroczna edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego zgromadziła 13 tys. uczestników i ustanowiła rekord frekwencji biegów w Polsce.

Więcej potrzebnych informacji zanjdziesz tutaj,zapisu możesz dokonać tutaj

 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
5 polmaraton dwoch mostow plock zaprasza 01

5. Półmaraton Dwóch Mostów - Płock zaprasza

Następne
maraton podhalanski ii edycja imprezy juz w maju 01

Maraton Podhalański - II edycja imprezy już w maju

Powiązane artykuły

nowosc blacroll booster rolka ktora wibruje 01
Czytaj dalej

Nowość Blacroll Booster – rolka, która wibruje

Blackroll Polska wprowadza do sprzedaży Blackroll BOOSTER, nowość w dziedzinie automasażu powięzi. Nowa rolka jest dalszym rozwinięciem klasycznego modelu rolki Blackroll. Wibrujący rdzeń został stworzony, aby wpasowywać się w środek rolki i zwiększać jej efektywność. Blackroll BOOSTER posiada szeroki zakres poziomów wibracji, łatwy do obsługi za pomocą dwóch guzików. Wibrujący silnik pasuje do każdego modelu rolki Blackroll o wymiarach 30 cm, dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze większą różnorodność masażu. Napięcie jest precyzyjnie rozluźniane poprzez stymulację, obejmującą zarówno miejsce bólu, jak i otaczające je tkanki.