11. PZU Półmaraton Warszawski: 10 tysięcy zapisanych

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Już ponad 10 tys. osób dokonało rejestracji na 11. PZU Półmaraton Warszawski. Luty to ostatni miesiąc podstawowej opłaty startowej. Od 1 marca ceny pakietów wzrosną z 80 do 120 zł za wariant z koszulką bawełnianą oraz ze 115 do 155 zł za wariant z koszulką techniczną adidas. Tegoroczna edycja wiosennego biegu wystartuje 3 kwietnia z Placu Trzech Krzyży i prowadzić będzie po obu stronach Wisły.

#BiegamDobrze

Aż pół tysiąca z biegnących w tym roku będą stanowili uczestnicy charytatywnej akcji #BiegamDobrze. Dobroczynni biegacze w tej edycji zebrali już 250 tys. zł na rzecz organizacji-beneficjentów. Wśród podmiotów, na rzecz których prowadzone są zbiórki znalazły się: Fundacja Rak’n’Roll, WWF, Fundacja Wcześniak, Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja Synapsis oraz Amnesty International. Choć rejestracja ścieżką charytatywną zakończyła się 15 lutego, uczestnicy dalej mają możliwość weryfikowania swoich wyzwań i zamierzonych. Zbiórki uczestników #BiegamDobrze prowadzone do 13 kwietnia.

11-pzu-polmaraton-warszawski-10-tysiecy-zapisanych-02

Nowe miejsce Startu

W tym roku Półmaraton po raz pierwszy wystartuje z Placu Trzech Krzyży i pobiegnie m.in. Traktem Królewskim, Placem Piłsudskiego, Nowym Miastem, Starą Pragą i Łazienkami Królewskimi. Kolorytu biegowi powinna dodać przeprawa na drugi brzeg Wisły mostami Gdańskim i Świętokrzyskim.

11-pzu-polmaraton-warszawski-10-tysiecy-zapisanych-01

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Zeszłoroczna edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego zgromadziła 13 tys. uczestników i ustanowiła rekord frekwencji biegów w Polsce.

Więcej potrzebnych informacji zanjdziesz tutaj,zapisu możesz dokonać tutaj

 

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?