Zostań międzynarodowym trenerem BLACKROLL®

Przez cały rok trwają kursy na Międzynarodowego Trenera Blackroll organizowane w warszawskim Studio Blackroll Polska. Najbliższe terminy już: 3-4 października oraz 14-15 listopada br. Adres: Studio Blackroll Polska, ul. Jagiellońska 4, Warszawa.

zostan-miedzynarodowym-trenerem-blackroll-r-02

To pierwszy w Polsce kurs kondensujący wiedzę z zakresu foam rollingu uzupełniony o najnowsze badania naukowe na temat powięzi. Przeznaczony dla osób interesujących się sportem oraz zdrowym i aktywnym stylem życia, nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów oraz trenerów i rehabilitantów. Kurs trwa jeden dzień i składa się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych. Zajęcia zostały przygotowane w oparciu o wiedzę światowej sławy specjalistów w dziedzinie nauki o powięzi współpracujących z BLACKROLL® takich jak: dr Rober Schleip, czy dr Lutz Graumann. Szkolenia w Polsce prowadzą certyfikowani specjaliści MASTER of BLACKROLL® Education – mgr Michał Dachowski i Karolina Stanek.

zostan-miedzynarodowym-trenerem-blackroll-r-03

„BLACKROLL® Education to wybór dla osób świadomie podążających za zdrowym trybem życia” – Michał Dachowski, certyfikowany specjalista Master of Blackroll.

Dlaczego warto zostać Międzynarodowym Trenerem BLACKROLL?

Instruktorzy sportu i trenerzy stoją w obliczu rosnących oczekiwań ze strony klientów. Indywidualne podejście do pacjenta oraz szeroka wiedza z zakresu metodyki i prewencji są niezbędne dla uzyskiwania jak najlepszych efektów pracy. BLACKROLL® Education oferuje wiedzę w aspekcie fizjoterapii, treningu i regeneracji. Pozyskane na kursie umiejętności wpłyną na skuteczność i trwałość stosowanych metod wśród fizjoterapeutów i rehabilitantów. Trener BLACKROLL®, poprzez dobór właściwych ćwiczeń i technik, może realnie polepszyć sprawność ruchową i posturę swoich klientów, a także zmniejszyć dyskomfort bólowy wpływający na wzrost satysfakcji z wykonywanych ćwiczeń. BLACKROLL® Education to także szansa dla klubów fitness, jogi, plates, szkół tańca, sztuk walki itp. na wzrost atrakcyjności swojej oferty dzięki kompetencjom wykwalifikowanych Trenerów BLACKROLL®.

Więcej informacji szukaj tutaj 

Regulamin udziału w kursie tutaj  

Chcesz zrealizować szkolenie we własnej placówce? Napisz do nas