Trailbreaker: Dynafit i Pomoca łączą siły​

Nowy Trailbreaker od DYNAFIT to wyjątkowe połączenie podeszwy POMOCA oraz sprawdzonej siatkowej cholewki od DYNAFIT. Dopracowana podeszwa pochwalić się może inteligentnie rozmieszczonymi strefami trakcji i ślizgu, podczas gdy cholewka to gwarancja wysokiej oddychalności i maksymalnej wygody. Jak na eksperta w dziedzinie górskich sportów wytrzymałościowych przystało, but jest także bardzo lekki – całość zamknięta została bowiem w zaledwie 260 gramach. Trailbreaker to niezawodny uniwersalny kompan to trail runningu i treningu w górach.

Sportowy w charakterze, miejski w designie. Trailbreaker to owoc współpracy DYNAFIT z ekspertem w dziedzinie mieszanek gumowych. Podczas pracy nad nową podeszwą POMOCA położyła szczególny nacisk na uzyskanie płynności kroku na różnego rodzaju nawierzchniach. Sercem podeszwy jest S-kształtny bieżnik zaprojektowany na wzór kręgosłupa i tworzący strefę ślizgu. Jej wymodelowanie minimalizuje odkształcenia podeszwy i wspomaga naturalny ruch pięta-palce. Urzeźbienie wzdłuż bieżnika odpowiada natomiast za przyczepność, trakcję i stabilność boczną – połączenie wyżłobień i agresywnych wypustek o różnej gęstości umożliwia podeszwie szybkie dostosowywanie się do miękkiego i nierównego podłoża.

trailbreaker-dynafit-i-pomoca-lacza-sily-02

Podeszwa POMOCA to gwarancja przyczepności, dynamiki i płynnego przetaczania stopy, pozwalającego zaoszczędzić energię w wymagającym terenie górskim. Jako całość but stanowi wyważone połączenie elastyczności, amortyzacji i naturalnego ruchu pięta-palce.

Cholewka wykonana z lekkiej siateczki Alpine Air Mesh o otwartej strukturze zapewnia nieprzerwaną cyrkulację powietrza, a wkładka Ortholite Foodbed przepuszcza parę wodną, dzięki czemu skarpetka i stopa pozostają suche od spodu.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Podeszwa środkowa wykonana została z lekkiej modelowanej wtryskowo pianki EVA pozwalającej użytkownikowi dynamicznie dostosować tempo i technikę biegu do rodzaju nawierzchni. 10-milimetrowy drop czyni but idealnym do pokonywania krótkich i średnich dystansów w zróżnicowanym terenie.

Trailbreaker dostępny jest w trzech wyrazistych wersjach kolorystycznych dla mężczyzn i dwóch dla kobiet.

trailbreaker-dynafit-i-pomoca-lacza-sily-03