fbpx
slowaccy olimpijczycy w rio w strojach dare 2b 01

​Słowaccy olimpijczycy w Rio w strojach Dare 2b

Z olimpiady w Brazylii słowacka reprezentacja wróciła z dwoma złotymi oraz dwoma srebrnymi medalami. Z takimi osiągnięciami uplasowała się na 37. pozycji w klasyfikacji medalowej tuż przed Gruzją, Azerbejdżanem i Białorusią.

Z olimpiady w Brazylii słowacka reprezentacja wróciła z dwoma złotymi oraz dwoma srebrnymi medalami. Z takimi osiągnięciami uplasowała się na 37. pozycji w klasyfikacji medalowej tuż przed Gruzją, Azerbejdżanem i Białorusią. Pobiła natomiast wiele innych państw, jeśli chodzi o stroje, w jakich sportowcy ze Słowacji wystąpili na olimpiadzie w Rio de Janeiro.

slowaccy-olimpijczycy-w-rio-w-strojach-dare-2b-02

Złoto dla Słowacji wywalczył chodziarz Matej Tóth, który jako pierwszy do mety dotarł po pokonaniu 50 km, oraz kajakowa dwójka rodzinna w składzie Ladislav Škantár i Peter Škantár, specjalizująca się w górskim wodnym slalomie. Kajakarstwo górskie upodobał sobie również Matej Beňuš, który po Rio może nazywać siebie wicemistrzem olimpijskim – w pojedynkę. Ze srebrnego medalu cieszyła się także czteroosobowa drużyna kajakarska panów w składzie: Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr, Tibor Linka, która ukończyła na drugiej pozycji wyścig na dystansie 1000 m. Zarówno zdobywcy medali, jak i cała ekipa olimpijska Słowaków, w Rio występowali w specjalnie przygotowanej na olimpiadę kolekcji odzieży marki Dare 2b. Te przyciągające wzrok stroje kolekcji olimpijskiej chwalone były przez dziennikarzy i inne ekipy za najpiękniejszy projekt, kolorystykę, dopasowanie i ogólne wrażenie. Szczególne świetnie prezentowały się na sportowcach stawających na podium.

Dare 2b to brytyjska marka, specjalizująca się w produkcji odzieży dla miłośników różnych dyscyplin sportu. Jej początki sięgają 2000 roku. W kolekcji znajdują się produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia, wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę. Odzież powstaje przy ścisłej współpracy ze sportowcami, dzięki którym jest ciągle udoskonalana. Team Dare 2b testujący produkty marki Dare 2b tworzą utytułowani zawodnicy w takich dyscyplinach, jak: kolarstwo, bieganie, chód sportowy, hokej czy wioślarstwo. Na olimpiadzie w 2016 roku w Rio sprawdzili je słowaccy olimpijczycy.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
polar v800 04

Polar v800 - czy zegarek może zastąpić trenera?

Następne
szymon kulka i izabela trzaskalska z tytulami mistrza polski w polmaratonie 01

Szymon Kulka i Izabela Trzaskalska z tytułami Mistrza Polski w Półmaratonie

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM