fbpx
respro bandit scarf 01

Respro Bandit Scarf – zamiast maski

Respro Bandit Scarf to kolejne rozwiązanie od firmy Respro dla wrażliwych biegaczy. Tym razem nie jest to maska, ale chusta, która chroni przed wdychaniem pyłków i nieprzyjemnych zapachów z otoczenia.

Respro Bandit Scarf to kolejne rozwiązanie od firmy Respro dla wrażliwych biegaczy. Tym razem nie jest to maska, ale chusta, która chroni przed wdychaniem pyłków i nieprzyjemnych zapachów z otoczenia.

Chusta jest wykonana z bawełny. Cały obszar oddychania wyposażony jest w filtr DACC.  Skąd się wzięła i na czym polega ta technologia?

Filtry DACC działają w oparciu o dynamiczny węgiel aktywny. Po raz pierwszy filtry węglowe tego typu wyprodukowano dla armii brytyjskiej, w celu zapewnienia żołnierzom doskonałej ochrony przed zagrodzeniami chemicznymi, biologicznymi i pyłem radioaktywnym. Skuteczność tego rozwiązania okazała się niezwykle wysoka i filtry DACC™ okazały się przydatne także w przemyśle, sporcie i życiu codziennym. Maski wyposażone w filtry na bazie dynamicznego węgla aktywnego radzą sobie doskonale z zatrzymywaniem szkodliwych substancji, kwaśnych gazów tlenku i dwutlenku azotu, dwutlenku siarki, aerozoli i całej gamy niebezpiecznych dla zdrowia związków chemicznych, uwalnianych wraz ze spalinami samochodowymi, podczas palenia w piecach czy w trakcie produkcji przemysłowej w fabrykach.

respro-bandit-scarf-02

Respro Bandit Scarf nadaje się do codziennego użytku o każdej porze roku, bez obaw o dyskomfort w czasie upałów. Jego materiał jest hipoalergiczny i nadaje się do prania. Jednak okres żywotności produktu zasadniczo nie przekracza 6 miesięcy. Chusta jest również bardziej stylowym rozwiązaniem w porównaniu do masek antysmogowych – dostępne są różne wersje kolorystyczne oraz wzory chust.

Cena produktu: 129 zł

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bartosz gorczyca 01

Bartosz Gorczyca – niepokonany w Kraju Basków!

Następne
magdalena stefanowicz 01

Magda Stefanowicz wicemistrzynią świata kadetek!

Powiązane artykuły

biustonosz cmmttd chillbraadidas 01
Czytaj dalej

Biustonosz CMMTTD ChillBraAdidas

Brafitting to hasło ważne przede wszystkim dla biegających pań, które oprócz biegowego stroju muszą dobrać odpowiedni rodzaj sportowego biustonosza. Temperatura treningów wzrasta, dlatego warto zaopatrzyć się w model, który oprócz komfortu biegu zapewni także odpowiednią wentylację. Biustonosz CMMTTD ChillBra marki Adidas wydaje się optymalnym rozwiązaniem.
przynaleznosc do grupy treningbiegacza pl na strava
Czytaj dalej

Przynależność do grupy TreningBiegacza.pl na Strava

Strawa.com to jeden z wielu serwisów dedykowany biegaczom, rowerzystom oraz pływakom, dzięki któremu możemy śledzić swoje treningi. Dzięki niemu mamy możliwość w przejrzysty sposób śledzić nie tylko swoje, ale również wyniki naszych znajomych. I co najważniejsze - bez względu na wykorzystywaną platformę treningową.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM