fbpx
FBD6FA85 D6A9 4836 900D 7CD8ABFE8872

Program Memoriału Czesława Cybulskiego zapełnia się gwiazdami

Anita Włodarczyk, Wojciech Nowicki, Paweł Fajdek i Pia Skrzyszowska to lekkoatleci, którzy potwierdzili start w zaplanowanym na 18 czerwca mityngu. Starty najlepszych polskich lekkoatletów poznaniacy będą mogli podziwiać na stadionie POSiR Golęcin. 

Podczas czerwcowych zawodów imponująco zapowiada się zwłaszcza obsada konkursu rzutu młotem. 

– Obecność zawodników  z tytułami mistrzów olimpijskich i świata nie powinna nikogo dziwić. Do wielu sukcesów polskich młociarzy trenerską rękę przyłożył właśnie patron zawodów, Czesław Cybulski, a jego podopiecznych nie mogło zabraknąć podczas poznańskiego mityngu – wyjaśnia dyrektor POSiR, Łukasz Miadziołko.  

Podczas mityngu ma Golęcinie kibice mogą liczyć również na ciekawy spektakl w wykonaniu tyczkarzy, a na bieżni uwagę przykuje z pewnością występ Pii Skrzyszowskiej w biegu na 100 m przez płotki. Program zawodów uzupełnią biegi od sprintów po 2000 m z przeszkodami, skok w dal kobiet oraz konkurencje paralekkoatletyczne (100 m i pchnięcie kulą). 

D0BE8C34 6E76 4536 B318 485B10C7CDEE
Wojciech Nowicki wystąpi na Memoriale Czesława Cybulskiego.

Kolejne nazwiska gwiazd będziemy ujawniać wkrótce. Ramowy program imprezy udostępniamy pod adresem: https://memorialcybulskiego.pl/program. Może on jeszcze ulec zmianom, dlatego prosimy o regularne odwiedziny naszej strony oraz śledzenie naszych mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/MemorialCybulskiego.

Cały czas trwa sprzedaż biletów na Memoriał Czesława Cybulskiego. Jest ona prowadzona wyłącznie za pośrednictwem platformy ToBilet.pl. Ceny pozostają na zeszłorocznym poziomie, a posiadacze karty OK Poznań mogą liczyć na 25% rabatu.

7DB0E70B 2164 40A7 8DF4 1512EC9A79BE
Mityng w Golęcinie będzie pełen sportowych emocji.
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Lekka Piątka rozgrywana jest w ramach imprezy „1MILA – mityng lekki i atletyczny”

Lekka Piątka. Najprzyjemniejsze 5km w Warszawie!

Następne
10. PKO Białystok Półmaraton już w najbliższy weekend

Biegowy jubileusz w podlaskim wydaniu – nadchodzi weekend z 10. PKO Białystok Półmaratonem!

Powiązane artykuły

pko silesia marathon zawsze tam wracam 01
Czytaj dalej

PKO Silesia Marathon – zawsze tam wracam

Jeśli biegliście już w Poznaniu, w Warszawie, we Wrocławiu i stajecie właśnie przed dylematem: gdzie pobiegnę w tym roku, lub nawet jeśli nie braliście wcześniej wymienionych maratonów pod uwagę, a myśleliście o zupełnie czymś innym, niepowtarzalnym – wyborem jest październikowy wypad na Śląsk. Do PKO Silesia Marathon 2016 pozostało 100 dni. Ten nietuzinkowy maraton w Katowicach, pod dosłownie każdym względem wyróżnia się od innych, chociażby tym że jest największy w tej części naszego pięknego kraju i jedynym w Europie, którego trasa prowadzi przez 3 miasta. Katowice, Siemianowice Śląskie i Mysłowice to miasta, w których zobaczymy bogactwo architektoniczne i kulturowe Śląska.