fbpx
nowosc blacroll booster rolka ktora wibruje 01

Nowość Blacroll Booster – rolka, która wibruje

Blackroll Polska wprowadza do sprzedaży Blackroll BOOSTER, nowość w dziedzinie automasażu powięzi. Nowa rolka jest dalszym rozwinięciem klasycznego modelu rolki Blackroll. Wibrujący rdzeń został stworzony, aby wpasowywać się w środek rolki i zwiększać jej efektywność. Blackroll BOOSTER posiada szeroki zakres poziomów wibracji, łatwy do obsługi za pomocą dwóch guzików. Wibrujący silnik pasuje do każdego modelu rolki Blackroll o wymiarach 30 cm, dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze większą różnorodność masażu. Napięcie jest precyzyjnie rozluźniane poprzez stymulację, obejmującą zarówno miejsce bólu, jak i otaczające je tkanki.

Blackroll Polska wprowadza do sprzedaży Blackroll BOOSTER, nowość w dziedzinie automasażu powięzi. Nowa rolka jest dalszym rozwinięciem klasycznego modelu rolki Blackroll. Wibrujący rdzeń został stworzony, aby wpasowywać się w środek rolki i zwiększać jej efektywność. Blackroll BOOSTER posiada szeroki zakres poziomów wibracji, łatwy do obsługi za pomocą dwóch guzików. Wibrujący silnik pasuje do każdego modelu rolki Blackroll o wymiarach 30 cm, dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze większą różnorodność masażu. Napięcie jest precyzyjnie rozluźniane poprzez stymulację, obejmującą zarówno miejsce bólu, jak i otaczające je tkanki.

Technologia vibra motion w rolce Blackroll BOOSTER to:

 • intensywniejszy efekt masażu, dzięki opatentowanej technologii
 • szeroka skala częstotliwości wibracji od 12 do 56 Hz
 • łatwa i precyzyjna regulacja poziomu wibracji
 • możliwość upgradowania rolki (30cm, każdej powierzchni i twardości) w sporcie i terapii
 • produkt stworzony i produkowany w Niemczech – posiada certyfikat ISO i TUV
 • litowo-jonowa bateria (Li-ion), z portem mini USB (pasuje do każdej ładowarki mikro USB)

nowosc-blacroll-booster-rolka-ktora-wibruje-03 dr reh. hum. biol. Robert Schlepi, dyrektor Projektu Fascia Research “Blackroll Booster jest absolutnie genialnym urządzeniem. Mechanizm wibracji mocno stymuluje metabolizm i cyrkulację równocześnie zmniejszając ból. Właściwości Blackroll BOOSTER są szczególnie pomocne w ostrym i chronicznym stanie bólowym. Jego działanie sięga głęboko w tkanki i działa, jak przyjemny prysznic dla naprężonych receptorów sieci powięziowej. Dzięki BLACKROLL BOOSTER zwiększa się świadomości własnego ciała, sprawiając, że będziesz czuł się znacznie lepiej.”

Jak to działa?

Umieść rdzeń BOOSTERA w środku swojego Blackrolla. Wyrównaj BOOSTERa i zakręć pokrywkę. Włącz przycisk i doświadcz na własnym ciele nowej jakości automasażu.

nowosc-blacroll-booster-rolka-ktora-wibruje-02

Dodatkowe atuty produktu:

 • działanie udowodnione naukowo, innowacja oparta na badaniach nad powięzią,
 • energooszczędna i ekologiczna produkcja,
 • laureat PHYSIO PRICE 2009, w kategorii “Najbardziej korzystny dla użytkownika”,
 • certyfikowany przez Kampanię na Rzecz Zdrowych Pleców (AGR e.V.),
 • stosowany wśród gwiazd sportu.

Cena produktu:

 • Rolka Blackroll BOOSTER Standard 994,99 zł
 • Rolka Blackroll BOOSTER Med 999,99 zł
 • BOOSTER sam wkład (silnik) 899,99 zł

Jak prawidłowo korzystać z rolek klik

Więcej informacji o produktach szukaj tutaj

Informacje o kursach na międzynarodowego trenera Blackroll

Produkt Blackroll wykonany jest z bardzo trwałej i wytrzymałej pianki, która nie posiada szkodliwych substancji i jest w pełni hipoalergiczna. Proces wytwarzania Blackroll jest ekologiczny, a wszystkie produkty zdatne do recyklingu. Blackroll nie odkształca się, nie traci swojej twardości, nie chłonie potu oraz wilgoci. Cały proces produkcji odbywa się w Niemczech, a każda rolka posiada własny numer patentowy oraz spełnia normy jakości DIN ISO 9001:2000. Blackroll, jako jedyny sprzęt do automasażu otrzymał prestiżową akredytację Niemieckiej Kampanii na Rzecz Zdrowego Kręgosłupa oraz nagrodę Physio Award 2009.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
5 korzysci jakie daje biegaczowi trening rowerowy 03

5 korzyści jakie daje biegaczowi trening rowerowy

Następne
posture twoj dyskretny trener od blackroll 01

Posture – twój dyskretny trener od Blackroll

Powiązane artykuły

badz lepszy z kazdym krokiem 03
Czytaj dalej

Bądź lepszy z każdym krokiem!

Kolekcja adidas Running jesień-zima 2017 to połączenie najbardziej zaawansowanych technologii, z nowoczesnym designem i komfortem. Nie musisz iść na żadne kompromisy. Poczuj jakość i przyjemność trenowania. Bądź coraz lepszy, z biegu na bieg!
jeff galloway o prawie newtona 01
Czytaj dalej

Jeff Galloway o Prawie Newtona

Wszyscy słyszeliśmy straszne historie na temat bólu i cierpienia, jakie towarzyszą pierwszemu tygodniowi biegania. Jest to prawdopodobnie główny powód, dla którego tak wiele osób rezygnuje zaraz po rozpoczęciu biegów, mówiąc, że je to nudzi albo wręcz, jak bardzo tego nienawidzą.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM