fbpx
Medal Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego.

Nocny adidas Półmaraton Praski zaprezentował medale

Klasycznie okrągłe, ale z wplecionymi ażurami i elementami podkreślającymi charakter imprezy – 7. Nocny adidas Półmaraton Praski zaprezentował medale, jakie będą czekać na finiszerów biegu głównego oraz towarzyszącej im adidas Runners Piątki Praskiej.  Rozgrywane wieczorową porą wydarzenie odbędzie się w sobotę 3 września w Warszawie.

Medal adidas Półmaratonu Praskiego

W tegorocznym projekcie organizatorzy postawili na klasyczną okrągłą formę. W ponadczasowy kształt wpleciono jednak ażury, które nadają temu cennemu krążkowi optycznej lekkości. Pionowe linie częściowo wypełnione niebieską farbą w dwóch odcieniach, mają nadać medalowi dynamizmu i nawiązać do symboliki imprezy.

Medal Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego.
Medal Nocnego adidas Półmaratonu Praskiego.

Medal adidas Runners Piątki Praskiej

Również owalny, ale z częścią mocno podkreślającą dystans 5 km. Lekki, z zawadiacką nutą, bo taki ma być ten bieg. Pełny radości z biegania! Oraz wspólnej zabawy tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z joggingiem, jak i tych, którzy na tym dystansie testują swoją szybkość.

Medal adidas Runners Piątki Praskiej.
Medal adidas Runners Piątki Praskiej.

W obu projektach przewidziano miejsce na wygrawerowanie wyniku.

Do rywalizacji na dystansie 21,0975 zgłosiło się już ponad 2600 osób. Rejestracja odbywa się na polmaratonpraski.pl, a w tym roku można wybrać pakiet podstawowy lub pakiet wzbogacony o pamiątkową koszulkę techniczną adidas.

Medal adidas Runners Piątki Praskiej.
Medal adidas Runners Piątki Praskiej.
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Bieganie na czczo.

Czego nie powie wujek google #2. Bieganie na czczo

Następne
Bieganie, bez dbałości o inne czynniki, może nie przynieść oczekiwanych efektów

5 najlepszych sposobów na to, by zrzucić wagę 

Powiązane artykuły

gorce ultra trail nowy bieg ultra w beskidach 01
Czytaj dalej

Gorce Ultra Trail – nowy bieg ultra w Beskidach

Wiem, że niektórzy biegacze lubią pierwsze edycje biegów. A zatem przybywajcie. Gorce Ultra Trail eksploruje nowy teren, gdzie do tej pory nie odbywał się podobny bieg. Zapytacie może, gdzie te Gorce? Najprościej mówiąc, jest to pasmo leżące po drodze z Krakowa do Zakopanego, pomiędzy Rabką a Nowym Targiem, każdy jadący do Zakopanego od północy zahacza o nie. Nazwa pasma pochodzi od słowa Gorc, a szczytów o tej nazwie jest tu kilka. Najwyższą kulminacja jest Turbacz (1310 m n.p.m.).
i skierniewicki bieg im edmunda jaworskiego zapraszamy 28 08 2016 01
Czytaj dalej

I Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego – zapraszamy 28.08.2016

Na dwa tygodnie przed popularnym Skierniewickim Świętem Kwiatów, w niedzielę 28 sierpnia 2016 r. o godzinie 10:00 wystartuje I Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego. Wydarzenie ma na celu upamiętnienie wspaniałego mieszkańca Skierniewic, uznanego trenera lekkiej atletyki, który wychował wielu młodzieżowych rekordzistów i mistrzów Polski w dyscyplinach lekkoatletycznych. Dzięki Edmundowi Jaworskiemu i jego wychowankom Skierniewice mogły skutecznie konkurować z dużymi ośrodkami sportowymi w Warszawie i w Łodzi. Jego osiągnięcia sprawiły, że o Skierniewicach stało się głośno w całej Polsce.
medale polmaratonu philips pila tworza unikalna kolekcje tym razem sylwetka jana huruka 02
Czytaj dalej

Medale Półmaratonu PHILIPS Piła tworzą unikalną kolekcję. Tym razem sylwetka Jana Huruka

Półmaraton PHILIPS Piła kontynuuje tradycję umieszczania na medalach wizerunków najlepszych polskich maratończyków w historii. Pierwszym zawodnikiem uhonorowanym w ten sposób zawodnikiem był w 2006 roku Zdzisław Bogusz, a w poprzednim roku uczestnicy pilskiej połówki otrzymali medale z wizerunkiem Wandy Panfil. Do biegaczy, którzy 4 września ukończą 26. Półmaraton PHILIPS Piła na mecie trafi medal z sylwetką Jana Huruka, Mistrza Polski w półmaratonie z 1992 roku i olimpijczyka z Barcelony, wielokrotnego reprezentanta Polski w biegach długodystansowych. Będzie to już 11. medal z wizerunkiem najlepszych polskich maratończyków w unikalnej kolekcji medali pilskiego półmaratonu.