fbpx
jozwik

Joanna Jóźwik w finale biegu na 800 m – fenomenalny bieg Polki!

To był jej bieg. Awans do finału w biegu na 800 m w rewelacyjnej formie – Joanna Jóźwik w pięknym stylu wygrywa swój półfinałowy bieg. Polka długi czas trzymała się środku stawki by zaatakować na ostatniej prostej. Wygrywa ze świetnym czasem 1.58,93 (to piąty czas półfinałów) i zobaczymy ją w finale olimpijskiej stawki na 800 m! Wielkie brawa! Trzymamy kciuki w wielkim finale Joasi, już z soboty na niedzielę o godz. 2.15.

To był jej bieg. Awans do finału w biegu na 800 m w rewelacyjnej formie – Joanna Jóźwik w pięknym stylu wygrywa swój półfinałowy bieg.

Polka długi czas trzymała się środku stawki by zaatakować na ostatniej prostej. Wygrywa z czasem 1.58,93 (to piąty czas półfinałów) i zobaczymy ją  w finale olimpijskiej stawki na 800 m! Wielkie brawa!

Trzymamy kciuki w wielkim finale Jonny Jóźwik – z soboty na niedzielę o godz. 2.15

W półfinałach pobiegła również Angelika Cichocka, która w fenomenalnym stylu wywalczyła awans do tego startu. Bieg półfinałowy – to nie był jej dzień. Jednak analizy pozostawmy trenerom i samej zawodniczce, bo prawda jest taka, że każdy zawodnik na imprezach tej rangi pragnie zwyciężać i daje z siebie wszystko. Polka odpada w biegu półfinałowym z czasem 2.01,29, nie zobaczymy zatem Angeliki Cichockiej w niedzielnym starcie obok Joanny Jóźwik. My dziękujemy za piękne emocje, jakich dostarczyła nam w biegach z olimpijskiej areny w Rio 2016 i trzymamy kciuki za kolejne cele i starty!
 

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
organizatorzy 54 biegu westerplatte przestawili medal 01

Organizatorzy 54. Biegu Westerplatte przedstawili medal

Następne
bumwro 2016 zrobimy halas biegnac dla zdrowia 01

BUMWRO 2016 – zrobimy hałas biegnąc dla zdrowia

Powiązane artykuły

bieg szlak trafi relacja z imprezy06
Czytaj dalej

Bieg Szlak Trafi – relacja z imprezy

Kazimierski Park Krajobrazowy jest idealnym miejscem dla pasjonatów aktywnego wypoczynku. Piękne krajobrazy, jego malownicze wijące się po zaułkach sieci lessowych wąwozów z porośniętymi zboczami...
ezrah kiprotich sang zwyciezca 13 pzu polmaratonu warszawskiego 01
Czytaj dalej

Ezrah Kiprotich Sang zwycięzcą 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Sezon biegowy w Polsce można oficjalnie uznać za otwarty! W promieniach wiosennego słońca rozpoczął go 13. PZU Półmaraton Warszawski. Na starcie stanęło około 12 500 zawodników, a wśród nich blisko 1000 uczestników akcji #BiegamDobrze, którzy zebrali ponad 700 tys. złotych na wybrane przez siebie cele charytatywne.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM