fbpx
AMBERMAN

AMBERMAN – biegu przeszkodowego na stadionie żużlowym jeszcze nie było!

Rywalizacja, mocny charakter, współpraca i sprawność fizyczna to podstawowe elementy biegów przeszkodowych. Sam zaś udział to z pewnością wyjątkowa przygoda i świetna zabawa. Zawody, które w ostatnich latach zyskały olbrzymią popularność, odbędą się już wkrótce w Gdańsku w nowej odsłonie, pod nazwą AMBERMAN.

14 maja 2023 r. Stadion Żużlowy im. Z. Podleckiego przy ul. Zawodników stanie się areną nowego wydarzenia pod nazwą AMBERMAN. Ideą zawodów jest integracja, również ta międzypokoleniowa, oraz aktywna zabawa dla całych rodzin bądź zorganizowanych grup, związana z pokonywaniem trasy usłanej wyzwaniami o umiarkowanym stopniu trudności. Zmaganie się z kilkunastoma bądź kilkudziesięcioma przeszkodami do pokonania nie powinno sprawić większego problemu średnio sprawnej, zdrowej osobie bądź nastolatkowi.

  • Opłata startowa: od 50 do 179 PLN
amber 3

Czy poradzisz sobie podczas pokonywania różnych przeszkód? Przetestujemy Twoją siłę, zwinność, wytrzymałość i psychikę, zaczynając od wspinania się po ścianach i czołgania, przez skakanie i wiszenia na rękach, na przenoszeniu ciężkich przedmiotów kończąc.

Fenomen biegów OCR (z ang. Obstacle Course race – bieg z przeszkodami) polega na wyzwaniu, jakie niosą za sobą przeszkody, które należy pokonać na trasie biegu. Niezwykle istotny jest ponadto fakt, że celem jest ukończenie zawodów, ale niekoniecznie ścigając się na trasie, ponieważ niezwykle cenna może okazać się wzajemna pomoc na poszczególnych przeszkodach. Taki też ma być AMBERMAN, który ma jeszcze kilka asów w rękawie – przede wszystkim lokalizację, czyli Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego!

Wyjątkowa arena zmagań

Wymiar sportowy AMBERMANA to jedno, natomiast nie mniej ważne są kwestie techniczne oraz arena rozgrywania zawodów, a ta będzie unikalna na krajową skalę. Dotąd w Polsce nie organizowano jeszcze biegu przeszkodowego na stadionie żużlowym. Tutaj w Gdańsku chcemy to zmienić! Podobnie jak zamienić Waszą rolę: z widza podczas meczu speedwaya na rolę uczestnika zawodów AMBERMAN.

Zróżnicowana oferta startu w imprezie sprawia, że każdy może dobrać odpowiedni wysiłek i dystans do swoich możliwości, a specjalna trasa czeka też na najmłodszych, dla których może to być pierwszy kontakt z tą formą aktywności fizycznej, a także początek czegoś wielkiego, miłości na całe życie! Nie zabraknie więc rozrywki i dla tych, którzy pragną stawić czoła większemu wyzwaniu, jak i dla tych, którzy chcą się dobrze bawić w gronie przyjaciół bądź rodziny. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

Epickie wyzwanie

Właśnie dlatego niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy lubiącym wyzwania amatorem, wydarzenie które dla Ciebie stworzymy będzie epickie – gwarantujące zarówno przynoszący satysfakcję wysiłek jak i świetną zabawę. Zbierz swoich Przyjaciół i przyjdź doświadczyć buzującej w żyłach adrenaliny. Zostań prawdziwym AMBERMANem!

Informacje: https://amberman.pl

amber 2
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
BCA02479 92DE 4B87 B454 04D516BDAEC6

Znamy zwycięzców 20. Cracovia Maraton. Polka na podium!

Następne
PKO Białystok Półmaraton

Jubileuszowy 10. PKO Białystok Półmaraton z całkiem nową trasą

Powiązane artykuły

maraton warszawski 01
Czytaj dalej

W ostatnią niedzielę września odbędzie się 39. PZU Maraton Warszawski

W ostatnią niedzielę września odbędzie się 39. PZU Maraton Warszawskim, a wraz z nim zorganizowane będą biegi towarzyszące tak, aby każdy mógł wystartować na odpowiednim dla siebie dystansie. Organizatorzy przygotowali szerokie spectrum sportowych atrakcji. Wśród nich są m.in. bieg na 5 kilometrów, sztafeta i bieg dla dzieci.
dziesiec kilometrow sladami wydarzen czerwca 1956 r konkurs 02
Czytaj dalej

Dziesięć kilometrów śladami wydarzeń czerwca 1956 + KONKURS

10 km indywidualnie lub 5 x 2 km w Sztafecie Pamięci pokonają 24 czerwca zawodnicy, którzy wystartują w biegu LOTTO Poznański Czerwiec ’56, upamiętniającym pierwszy niepodległościowy zryw w powojennej Polsce. Bieg wystartuje z historycznego miejsca – bramy zakładów im. H. Cegielskiego, rywalizacja zakończy się w równie znanym z tamtych wydarzeń miejscu – dawnej zajezdni tramwajowej przy ulicy Gajowej.