fbpx
60. Bieg Westerplatte już 18 września!

Okazały jubileusz Biegu Westerplatte. 60. edycja dla blisko 4000 uczestników

Bieg Westerplatte to szczególne wydarzenie na biegowej mapie Polski. Dla wielu startujących osób jest biegiem szczególnym ze względu na swoją historię i symbolikę, miejsca przez które przebiega. To po prostu pozycja obowiązkowa w planie startów. 18 września odbędzie się jeszcze bardziej wyjątkowa, bo już sześćdziesiąta edycja imprezy. Właśnie rozpoczęła się rejestracja zawodników.

Zapisy: https://zapisy.sts-timing.pl/861/

Bieg Westerplatte

Wiele osób, które już miały okazję wystartować w Biegu Westerplatte podkreśla, że na trasie można odczuć, że nie jest to zwykła, kolejna impreza biegowa, a element historii jest ściśle związany z atmosferą sportowej rywalizacji. Sama trasa zaś tworzy symboliczną drogę od wojny do wolności. Przygoda na dziesięciokilometrowej trasie rozpoczyna się na Westerplatte a meta znajduje się tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności.

W tym roku obowiązuje limit 3900 uczestników. Decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń, nie warto więc odkładać decyzji o starcie na ostatnią chwilę. Koszt rejestracji przez cały czas trwania zapisów wynosi 49 PLN.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Dynafit Ultra 100

Czy w koturnach da się biegać? Dynafit, jakiego nie znacie

Następne
ASICS GEL-KAYANO 29

Stabilność, lekkość i amortyzacja. ASICS wprowadza nową odsłonę butów biegowych GEL-KAYANO 29

Powiązane artykuły

bieg rokity po diabelskiej rownicy juz 16 09 2017 01
Czytaj dalej

Bieg Rokity po Diabelskiej Równicy – już 16.09.2017

Sercem Ustronia jest malownicza Równica, gdzie zarówno profesjonalni jak i amatorscy biegacze mogą zmierzyć się ze swoimi umiejętnościami i słabościami. Tam według legendy diabeł Rokita chciał postawić młyn, w którym zamierzał mleć ludzkie grzechy na czarną mąkę, by ją potem rozsiewać po szerokim świecie.