fbpx
60. Bieg Westerplatte już 18 września!

Okazały jubileusz Biegu Westerplatte. 60. edycja dla blisko 4000 uczestników

Bieg Westerplatte to szczególne wydarzenie na biegowej mapie Polski. Dla wielu startujących osób jest biegiem szczególnym ze względu na swoją historię i symbolikę, miejsca przez które przebiega. To po prostu pozycja obowiązkowa w planie startów. 18 września odbędzie się jeszcze bardziej wyjątkowa, bo już sześćdziesiąta edycja imprezy. Właśnie rozpoczęła się rejestracja zawodników.

Zapisy: https://zapisy.sts-timing.pl/861/

Bieg Westerplatte

Wiele osób, które już miały okazję wystartować w Biegu Westerplatte podkreśla, że na trasie można odczuć, że nie jest to zwykła, kolejna impreza biegowa, a element historii jest ściśle związany z atmosferą sportowej rywalizacji. Sama trasa zaś tworzy symboliczną drogę od wojny do wolności. Przygoda na dziesięciokilometrowej trasie rozpoczyna się na Westerplatte a meta znajduje się tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności.

W tym roku obowiązuje limit 3900 uczestników. Decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń, nie warto więc odkładać decyzji o starcie na ostatnią chwilę. Koszt rejestracji przez cały czas trwania zapisów wynosi 49 PLN.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Dynafit Ultra 100

Czy w koturnach da się biegać? Dynafit, jakiego nie znacie

Następne
ASICS GEL-KAYANO 29

Stabilność, lekkość i amortyzacja. ASICS wprowadza nową odsłonę butów biegowych GEL-KAYANO 29

Powiązane artykuły

torun 01
Czytaj dalej

Gród Kopernika zaprasza biegaczy – Run Toruń już 29.04.2018 + KONKURS

Kilka dni temu otwarta została rejestracja na 7. edycję „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!”, która odbędzie się 29 kwietnia 2018 roku w Grodzie Kopernika, a na listach startowych ponad 1200 osób! W tym roku ponownie biegacze będą mieć do wyboru aż dwa dystanse: 5km (Bieg dla Każdego) i 10 km (Bieg Główny). Odbędą się także biegi dla dzieci.
gdanskcoverfoto
Czytaj dalej

Biegasz, ale nie jesteś maratończykiem? Gdańsk ma dla Ciebie ciekawe alternatywy

14 kwietnia 2019 roku wystartuje piąta edycja Gdańsk Maratonu, imprezy trzykrotnie z rzędu wybranej jako najlepsza w Polsce. Rywalizacji na królewskim dystansie 42 kilometrów i 195 metrów towarzyszyć będą dodatkowe biegi: Sztafeta Maratońska oraz „Gdańsk na piątkę”. To świetna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą poczuć wyjątkową atmosferę biegowego święta, ale potrafią mierzyć siły na zamiary.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM