​250 biegaczy polowało na flagę w zabawie biegowej CaptureTheFlag

6 liderów, 6 spotkań i 6 dzielnic – na przełomie listopada i grudnia Warszawa stała się areną niecodziennego polowania na specjalną nagrodę Flagę Nike+ Run Club.

Biegacze – łowcy już na kilkanaście minut przed startem zjawiali się w lokalizacjach, starają się wybrać strategiczne miejsce do rozpoczęcia pościgu. Rekord przechwycenia flagi to kilka sekund! Najbardziej wytrwali korzystali z kilku spotkań, by osiągnąć swój cel. A wszystko to w miłym towarzystwie i pod okiem głównego trenera N+RC – Kuby Wiśniewskiego.

nrc-02
Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakim miejscem jest Nike+ Run Club zapraszamy na cykliczne zajęcia. To właśnie tu najłatwiej złapać wirusa biegania zimą. Dobra zabawa z Coachami i Pacerami pozwala na cieszenie się bieganiem nawet podczas trudnych warunków pogodowych – w dobrym towarzystwie biega się bez względu na temperaturę. N+ Run Club to procesjonalne treningi w całej Warszawie (zapisy tutaj), pod opieką najlepszych trenerów  – a wszystko w doskonałym humorze i atmosferze.

nrc-08
nrc-05
nrc-03
nrc-04
nrc-01
nrc-06
 

Reklama - koniecznie sprawdź!

TIP ZDROWOTNY

Czy wiesz, że w trakcie treningu zwiększane jest wytwarzanie przez organizm tzw. wolnych rodników? To bardzo niepożądany efekt. Aby go niwelować organizm potrzebuje ANTYOKSDANTÓW, czyli przeciwutleniaczy. Antyoksydanty to naturalne substancje chroniące przed rakiem oraz spowalniające proces starzenie się. Działanie antyoksydacyjne mają witaminy C, E i A.

Wiosną i zimą brakuje nam naturalnych antyoksydantów – wtedy zalecana jest suplementacja Witaminą C, a dla osób chcących przyspieszyć metabolizm i odchudzanie CLA 800 (ma również działanie antyoksydacyjne).