fbpx
Bieg Ursynowa

Bieg Ursynowa wystartuje 18 września

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powraca Bieg Ursynowa. Rywalizacja jak zwykle odbędzie się na świetnie nadającej się do bicia rekordów życiowych pięciokilometrowej trasie, która wiedzie główną arterią dzielnicy czyli Aleją Komisji Edukacji Narodowej. Startu biegu w niedzielę 18 września o godzinie 10.00.

Wcześniej bieg planowany był na 11 września, jednak data została zmieniona, aby nie kolidowała z terminem Onkobiegu – innej wyjątkowej imprezy biegowej, która odbędzie się  również na Ursynowie.

Zapisy na bieg rozpoczęły się 13 lipca w środę o godzinie 10.00 na stronie www.biegursynowa.waw.pl  Limit uczestników to 2 tysiące.

Do udziału w biegu zaprasza, Zastępca Burmistrza Ursynowa, Piotr Zalewski:

– Myślę, że wielu biegaczy z utęsknieniem czekało na powrót Biegu Ursynowa i teraz zarezerwują sobie niedzielę 18 września, aby wziąć w nim udział. Liczę na to, że w dopisze frekwencja i  w dużej gromadzie spotkamy się na starcie, trasie i mecie. Udział w naszej szybkiej „piątce” to może być też szansa na dobre „przetarcie” przed 44. Maratonem Warszawskim, który odbędzie się tydzień później.  Bieg Ursynowa to nie tylko świetna okazja na walkę o rekordy życiowe, ale i możliwość aktywnego spędzenia czasu w świetnej atmosferze. O tym właśnie mówi hasło biegu „Yes, I KEN”, nawiązujące do nazwy alei, którą prowadzi trasa.

Trasa nadal będzie rozpoczynać się i kończyć przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Mała liczba zakrętów umożliwia zawodnikom ustanawianie nowych rekordów życiowych, a osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z bieganiem daje doskonałą okazję do sprawdzenia swoich możliwości.

Opłata za udział wynosi 55 zł, natomiast osoby powyżej 65. roku życia pobiegną bezpłatnie. Uczestnicy, którzy zameldują się na mecie otrzymają medal, wodę i koszulkę  biegową. W biegu mogą brać osoby, które ukończyły 12 lat.

14. BIEG URSYNOWA

18.09.2022, 10.00,  Warszawa-Ursynów

📌 Rejestracja, regulamin: https://b4sportonline.pl/bieg_ursynowa/

💎  Dystans: 5 km

💎 Opłata startowa: 55 zł

💎  W pakiecie: imienny numer startowy, koszulka techniczna, medal

💎  Start/ Meta: Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Al. KEN 61

💎  Trasa: asfalt

💎  Klasyfikacje:  OPEN, OPEN K/M, kategorie wiekowe, start na wózkach

💎  Nagrody: statuetki i upominki rzeczowe

Trasa Biegu Ursynowa tradycyjnie będzie rozpoczynać się i kończyć przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów.
Trasa Biegu Ursynowa tradycyjnie będzie rozpoczynać się i kończyć przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów.
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Pekao S.A. Warszawska Dycha

Ruszyły zapisy do Pekao S.A. Warszawskiej Dychy!

Następne
Odpowiedni ubiór to klucz do sukcesu udanego trekkingu!

Kiedy sprawdzi się odzież trekkingowa?

Powiązane artykuły

Czytaj dalej

Górska Przygoda – spotkajmy się w Wiśle 12 listopada

12 listopada w Wiśle już po raz trzeci odbędzie się bieg górski i zawody Nordic Walking „Górska Przygoda“. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji przy współpracy z firmą POLTENT, która od ponad dekady dba o wizualną oprawę eventów, zwłaszcza w świecie sportu.