1 Mila – nowa odsłona Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Emocje na bieżni, fotofinisz, spersonalizowane numery startowe, gwiazdy sportu. A to nie wszystko! Zobacz, co przygotowali organizatorzy 1 Mili – jedynych zawodów w Polsce, inspirowanych światowymi mityngami lekkoatletycznymi.

Nowy termin

10 czerwca szykuje się najszybszym dniem w roku!  Nie od dziś wiadomo, że sezon letni przeznacza się na szybkie bieganie. Dlatego nie mamy wątpliwości, że data 10 czerwca jest idealna, na zorganizowanie mocnego biegu na bieżni. A taka jest właśnie 1 Mila – mocna, szybka, energetyczna, ale również dostępna dla każdego. Bo wszyscy, bez względu na formę, są w stanie pokonać dystans 1 609,34 m.

Biegi dzieci

Biegniesz w 1 Mili? Zabierz ze sobą całą rodzinę. W tym roku oprócz biegu głównego, odbędą się także zawody dla dzieci i młodzieży. Niech one też poczują smak prawdziwego sportu i dobrej zabawy!

Koszulki dla wszystkich uczestników

W tym roku każdy uczestnik biegu 1 Mila w pakiecie startowym znajdzie koszulkę z najnowszej kolekcji wiosennej marki Kalenji by Decathlon. Dla dzieci organizatorzy również przygotowali T-shirty Kalenji by Decathlon. Koszulki posiadają wbudowaną siateczkę do umieszczenia numeru startowego. Zatem koniec z agrafkami! Rodzice mogą czuć się bezpiecznie.

Klasyfikacja drużynowa

W tym roku oprócz klasyfikacji indywidualnej, wprowadzamy również klasyfikację drużynową. Dlatego już dziś zachęcamy wszystkie amatorskie kluby biegowe do zapisów. Emocje gwarantowane!

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Co jeszcze?

Tak jak i w zeszłym roku, uczestnicy biegu będą mieli szansę poczuć się jak prawdziwi zawodowcy. Na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej AWF, w obecności sędziów PZLA, zmierzą się z dystansem 1 609,34 metrów i powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni Polski. Także i tym razem organizatorzy zapewnią fotofinisz, spersonalizowane numery startowe oraz oprawę, jaką znamy tylko ze światowych mityngów sportowych.

zbliza-sie-1-mila-w-tym-roku-bieg-zaprezentuje-sie-w-nowej-odslonie-01

Również w 2018 na płycie stadionu będzie można spotkać gwiazdy sportu i telewizji, dziennikarzy oraz popularnych blogerów biegowych. Emocje nie skończą się jednak za metą. Dzień po biegu będzie można kupić wyjątkowy numer Przeglądu Sportowego ze specjalną wkładką zawierającą relację z zawodów oraz z Waszymi wynikami. Krótko po biegu udostępnimy w internecie wideo z poszczególnych serii. Znajdzie się tam każdy z Was.

Więcej informacji o biegu znajdziesz na stronie www.1mila.pl.