fbpx
16PM Ikona 500

Zwiększamy limit miejsc na 16. PKO Poznań Półmaraton!

500 dodatkowych miejsc na liście startowej 16. PKO Poznań Półmaratonu! W czwartek 7 marca zostały uruchomione dodatkowe zapisy na bieg po wcześniejszym wyczerpaniu limitu. Tym samym 14 kwietnia w Poznaniu może pobiec nawet 10,5 tys. biegaczek i biegaczy.

W środę 6 marca, na ponad miesiąc przed planowanym startem, 16. PKO Poznań Półmaraton osiągnął limit zapisanych, który wynosił 10 tys. Organizatorzy postanowili jednak zwiększyć liczbę startujących o 500 osób. Wznowienie zapisów nastąpiło 7 marca.

Start polmaratonu Fot. Jakub Kaczmarczyk

Pakiety z dodatkowej puli będą kosztowały 200 zł. Zgłoszenia, tak jak poprzednio, przyjmowane są wyłącznie online za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://runner.halfmarathon.poznan.pl/run/join/4/choose .

Tegoroczne zapisy miały bardzo dobre tempo. Zapełnienie listy startowej zajęło chętnym zawodniczkom i zawodnikom nieco ponad 2 miesiące, a Poznań Półmaraton po raz pierwszy od przerwy spowodowanej pandemią osiągnął 5-cyfrową liczbę zgłoszeń. To bardzo cieszy.

– zauważa dyrektor 16. PKO Poznań Półmaratonu Łukasz Miadziołko.

W związku ze zwiększeniem limitu, zmienił się regulamin biegu, który można znaleźć pod adresem: https://halfmarathon.poznan.pl/strefa-zawodnika/regulamin/.

Przypominamy, że osoby zapisane mogą do 13 marca zamawiać oficjalne koszulki startowe 16. PKO Poznań Półmaratonu. Do tego dnia możliwa jest również zmiana rozmiaru t-shirtu oraz zamawianie personalizacji koszulki.

  Razem
  0
  Shares

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Poprzednie
  Limit zapisów na 16. PKO Półmaraton

  Limit 16. PKO Poznań Półmaratonu osiągnięty!

  Następne
  drenaż limfatyczny wspomaga regenerację test CarePump Move8

  Czy drenaż limfatyczny wspomaga regenerację — test CarePump Move8

  Powiązane artykuły

  sddefault
  Czytaj dalej

  Polish Run w Brukseli – nasi też tam będą!

  Celami organizowanej przez Dom Polski Wschodniej w Brukseli i Ambasadę RP w Królestwie Belgii trzeciej edycji polskiej imprezy biegowej za granicą jest promocja Polski, Regionów Polski Wschodniej i innych wspaniałych części naszego kraju, aktywizacja ludzi kochających sport, propagowanie zdrowego trybu życia.
  Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
  Sprawdź, co to za model