fbpx
22PM biegniemy w Poznaniu

Zmiana terminu 22. Poznań Maratonu

22. Poznań Maraton odbędzie się w niedzielę 22 października 2023 r., a nie jak pierwotnie planowano 15 października. Organizatorzy biegu dostosowują się do wyznaczonej przez Prezydenta RP daty wyborów parlamentarnych.

Pierwotna data poznańskiego maratonu pokrywa się z datą wyborów parlamentarnych. Mając na uwadze powodowane przez tak dużą imprezę zmiany w organizacji ruchu i ewentualne utrudnienia w dotarciu do poszczególnych lokali wyborczych, przesuwamy bieg o tydzień.

22 fb cover data 1

O możliwości zmiany terminu biegu informowaliśmy naszych biegaczy od dłuższego czasu. Mamy nadzieję, że decyzja, którą podajemy do wiadomości z bardzo dużym wyprzedzeniem, spowoduje jak najmniej problemów naszym zawodnikom – mówi dyrektor Poznań Maratonu Łukasz Miadziołko.

Do 4 października, zgodnie z regulaminem 22. Poznań Maratonu zapisani zawodnicy mogą bezpłatnie przepisywać swój pakiet startowy na inną osobę. Do końca wakacji opłata startowa wynosi 200 złotych. Od pierwszego września wzrośnie o 20 złotych. 

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
mw mini maraton 27

Wystartowały zapisy na Nationale-Nederlanden Mini Maraton!

Następne
fot.Miguel A Amutio Unsplash

Brak motywacji? Dołącz do Ligi Biegowej,największej takiej zabawy w Polsce!

Powiązane artykuły

majowy maraton podhalanski chcesz sie sprawdzic 02
Czytaj dalej

Majowy Maraton Podhalański – chcesz się sprawdzić?

Biegaczu – znamy ten ból. Jest zima, szaro, mokro, i wyjść potruchtać tak bez celu to się zbyt nie chce. Spieszymy więc z informacją, że najlepszym celem aby się chciało wyjść... jest zapisać się na czwartą edycję najpiękniejszego biegu ulicznego w Polsce – Czyli na Maraton Podhalański 2018.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM