Zapraszamy na XVIII Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor !

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

24 maja o godzinie 12:00 czekamy na wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W Centrum Kultury w Powsinie na XVIII Wielkim Rodzinnym Pikniku Radia Kolor zachęcać będziemy do sportowej aktywności. Razem ze sportowcami oraz amatorami różnych dyscyplin sportowych zagrzewać będziemy warszawiaków do ćwiczeń.

Park Kultury w Powsinie na ten dzień zamieni się w sportową arenę. Fani najróżniejszych dyscyplin znajdą coś dla siebie. Z nami poćwiczysz pod okiem najlepszych instruktorów! W czasie trwania imprezy odbędą się zajęcia z fitnessu, zumby i tai chi. Dodatkowo nasi goście będą mogli spróbować swych sił w pięcioboju w którego skład wejdą m.in: krokiet, mini golf czy boule. Dla tych dla których sport to za mało przygotowaliśmy Scavanger Hunt, czyli trasy pełne przygód z zagadkami.

To nie wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy. Radio Kolor wspólnie z Legią Warszawa rozgrzeje Was do czerwoności. Tak, tylko u nas tego dnia zagoszczą gwiazdy Legii Warszawa oraz Puchar Mistrzostw Polski. Trenerzy Legii przygotują również szkółki dla najmłodszych. Tenis, koszykówka czy piłka nożna nie będą miały już przed Waszymi pociechami tajemnic. 

Wszystkie te atrakcje czekają na Was w Parku Kultury w Powsinie 24 maja 2015 roku. Piknik odbędzie się w godzinach o 12:00 do 17:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a dobra zabawa gwarantowana. Dojazd na miejsce linią autobusową nr 519. Zapraszamy!

zapraszamy-na-xviii-wielki-rodzinny-piknik-radia-kolor-01-02