Wyjątkowa przygoda nad Wigrami

Tylko do poniedziałku, 13 sierpnia, trwają internetowe zapisy na tegoroczny Maraton Wigry. Szósta edycja tego jedynego w swoim rodzaju biegu, odbędzie się 25 sierpnia. Oprócz obowiązkowych punktów programu jak regionalne przysmaki na punktach odżywczych czy urocza trailowa trasa przez Wigierski Park Narodowy, ten rok przyniesie wiele nowości. Wigierski Festiwal Smaku i Kultury, koncerty zespołów Muzyka Końca Lata oraz Jeziora umilą czas zarówno biegaczom jak i ich rodzinom i znajomym. Maraton Wigry to nie tylko bieganie w unikalnych okolicznościach przyrody ale również okazja do poznania regionu Suwalszczyzny, który potrafi zaskoczyć gościnnością i wyjątkowością.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznej edycji biegu

Reklama - koniecznie sprawdź!

TIP ZDROWOTNY

Czy wiesz, że w trakcie treningu zwiększane jest wytwarzanie przez organizm tzw. wolnych rodników? To bardzo niepożądany efekt. Aby go niwelować organizm potrzebuje ANTYOKSDANTÓW, czyli przeciwutleniaczy. Antyoksydanty to naturalne substancje chroniące przed rakiem oraz spowalniające proces starzenie się. Działanie antyoksydacyjne mają witaminy C, E i A.

Wiosną i zimą brakuje nam naturalnych antyoksydantów – wtedy zalecana jest suplementacja Witaminą C, a dla osób chcących przyspieszyć metabolizm i odchudzanie CLA 800 (ma również działanie antyoksydacyjne).