fbpx
wstrzymal slonce poruszyl ziemie poruszy tez biegaczy juz 30 kwietnia w lidzbarku warminskim 01

Wstrzymał słońce, poruszył ziemię, poruszy też biegaczy już 30 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim!

Lubicie aktywnie wypoczywać nad jeziorem? Mamy dla Was idealny bieg rozpoczynający okres majówki! Ruszyły zapisy na I Bieg im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim (link: http://www.bieglidzbarski.pl/), który odbędzie się 30 kwietnia 2017 roku!

Lubicie aktywnie wypoczywać nad jeziorem? Mamy dla Was idealny bieg rozpoczynający okres majówki! Ruszyły zapisy na I Bieg im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim, który odbędzie się 30 kwietnia 2017 roku! Zapowiada się ciekawa „dyszka” w historycznej stolicy Warmii otoczonej pięknymi terenami zielonymi.

Biegniemy, by uhonorować wybitnego Polaka, mieszkańca Lidzbarka Warmińskiego, Mikołaja Kopernika. Trasa została przygotowana tak, by na dystansie 10 km poznać historyczną zabudowę Lidzbarka Warmińskiego, a także ukazać miejsca, w których przebywał nasz słynny astronom. Biorąc pod uwagę specyficzną budowę miasta, niekiedy nazywanego miastem mostów, możecie przygotować się na kilka podbiegów, które wystawią na próbę Wasze charaktery.

wstrzymal-slonce-poruszyl-ziemie-poruszy-tez-biegaczy-juz-30-kwietnia-w-lidzbarku-warminskim-02

Start i meta zlokalizowane będą w miasteczku biegacza na rynku głównym, a biuro zawodów umiejscowiono w niedalekiej odległości w klimatycznym Hotelu Krasicki. W miasteczku biegacza czekać na Was będą liczne strefy Sponsorów i Partnerów, a w nich między innymi strefa grilla, w której za darmo będziecie mogli posilić się po biegu, a także strefa zabaw, w której Wasze dzieci będą mogły wyszaleć się na dużych dmuchanych zabawkach.

wstrzymal-slonce-poruszyl-ziemie-poruszy-tez-biegaczy-juz-30-kwietnia-w-lidzbarku-warminskim-03

Pakiet startowy w tej chwili zawiera koszulkę techniczną, medal, numer startowy, wodę, posiłek regeneracyjny. Możecie przygotować się na różnego rodzaju dodatkowe gadżety od Sponsorów i Partnerów. Tylko do końca lutego zapłacicie za pakiet startowy 40 zł brutto. W marcu cena wynosić będzie 50 zł brutto, a w kwietniu 60 zł brutto. W biurze zawodów 29-30 kwietnia br. opłata została ustalona na 100 zł brutto.

Warto rozpocząć majówkę od Lidzbarka Warmińskiego, a następnie kontynuować aktywność i ruszyć dalej w drogę Szlakiem Kopernikowskim. Obserwujcie wydarzenie na FB, które jest na bieżąco aktualizowane o nowe newsy. Znajdziecie je pod linkiem tutaj.

Obejrzyjcie krótki filmik prezentujący Lidzbark Warmiński. Przekonacie się, że warto tam startować!

[youtube]F5itcAI_vU4[/youtube]

Organizatorami wydarzenia są DEM’a Promotion Polska specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, merchandisingu i eventach, a także Urząd Miasta Lidzbark Warmiński, które aktywnie promuje i wspiera wydarzenia kulturalne i sportowe, dbając o aktywność i dobry wizerunek regionu.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
enigmatyczny syndrom red s 02

Enigmatyczny Syndrom RED-s

Następne
doz maraton lodz 2017 najglosniejszym maratonem w polsce dyrektorem artystycznym zostal lider comy piotr rogucki 01

DOZ Maraton Łódź 2017 najgłośniejszym maratonem w Polsce. Dyrektorem artystycznym został lider Comy, Piotr Rogucki .

Powiązane artykuły

niecodzienne trofeum dla uczestnikow 4 pko nocnego wroclaw polmaratonu 01
Czytaj dalej

Niecodzienne trofeum dla uczestników 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Po raz kolejny trofea dla uczestników wrocławskich biegów będą składać się w większą całość. Zeszłoroczne medale 3. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 33. PKO Wrocław Maratonu tworzyły Krasnal i jego „domek”. Trofea te zostały ogłoszone najpiękniejszymi medalami biegowymi w kraju w plebiscycie portalu maratonypolskie.pl. W czterech najbliższych biegach, w 2016 i 2017r. (4. i 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton oraz 34. i 35. Wrocław Maraton) zawodnicy otrzymają miniatury ważnych wrocławskich budynków. Wszystkie cztery bryły będzie można później umieścić we właściwych miejscach na pamiątkowej paterze (nagrodzie dodatkowej za ukończenie kompletu tras) przedstawiającej uproszczone zarysy granic Wrocławia.
Odbierz Indywidualny Plan Treningowy z 53% zniżką 📣📣📣 Zostało tylko 5 miejsc❗️
Tak, chcę zniżkę na trenera