fbpx
wielka wyprzedaz nessi

Wielka wyprzedaż Nessi

W sklepie Nessi ruszyła posezonowa wyprzedaż. Do końca miesiąca odzież sportową i akcesoria będzie można kupić nawet o 45% taniej.

W sklepie Nessi ruszyła posezonowa wyprzedaż. Do końca miesiąca odzież sportową i akcesoria będzie można kupić nawet o 45% taniej.

Szeroka oferta

Posezonowe wyprzedaże to idealna okazja do tego, by zaopatrzyć się w dobrej jakości odzież sportową w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. I to niekoniecznie dopiero na kolejny sezon. Termoaktywna bielizna, bluza czy komin sprawdzą się przecież nie tylko w okresie zimy, ale również wczesną wiosną i na jesień. Co więcej, promocja obejmuje także takie produkty jak koszulki i spodnie do biegania, a zatem elementy obowiązkowe w szafie każdego biegacza.

Do 45% taniej

W ramach Wielkiej Wyprzedaży odzież, bieliznę, skarpety i akcesoria sportowe można kupić nawet o 45% taniej. Akcja trwa od 10 lutego do 1 marca. Warto się jednak spieszyć, gdyż wyjątkowo atrakcyjne ceny na poszczególne produkty obowiązują tylko do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy na: http://www.e-nessi.pl/

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bieganie a cwiczenia na silowni poradnia biegacza

Bieganie a ćwiczenia na siłowni - poradnia biegacza

Następne
regeneracja organizmu po oddaniu krwi poradnia biegacza

Regeneracja organizmu po oddaniu krwi - poradnia biegacza

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM