fbpx
wielka wyprzedaz nessi

Wielka wyprzedaż Nessi

W sklepie Nessi ruszyła posezonowa wyprzedaż. Do końca miesiąca odzież sportową i akcesoria będzie można kupić nawet o 45% taniej.
Spis treści Ukryj
  1. Szeroka oferta
  2. Do 45% taniej

W sklepie Nessi ruszyła posezonowa wyprzedaż. Do końca miesiąca odzież sportową i akcesoria będzie można kupić nawet o 45% taniej.

Szeroka oferta

Posezonowe wyprzedaże to idealna okazja do tego, by zaopatrzyć się w dobrej jakości odzież sportową w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. I to niekoniecznie dopiero na kolejny sezon. Termoaktywna bielizna, bluza czy komin sprawdzą się przecież nie tylko w okresie zimy, ale również wczesną wiosną i na jesień. Co więcej, promocja obejmuje także takie produkty jak koszulki i spodnie do biegania, a zatem elementy obowiązkowe w szafie każdego biegacza.

Do 45% taniej

W ramach Wielkiej Wyprzedaży odzież, bieliznę, skarpety i akcesoria sportowe można kupić nawet o 45% taniej. Akcja trwa od 10 lutego do 1 marca. Warto się jednak spieszyć, gdyż wyjątkowo atrakcyjne ceny na poszczególne produkty obowiązują tylko do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy na: http://www.e-nessi.pl/

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bieganie a cwiczenia na silowni poradnia biegacza

Bieganie a ćwiczenia na siłowni - poradnia biegacza

Następne
regeneracja organizmu po oddaniu krwi poradnia biegacza

Regeneracja organizmu po oddaniu krwi - poradnia biegacza

Powiązane artykuły

co miniecie na trasie amberexpo polmaraton gdansk 01
Czytaj dalej

Co miniecie na trasie AmberExpo Półmaraton Gdańsk

AmberExpo Półmaraton Gdańsk to impreza, która odbędzie się już po raz czwarty. W tym roku morze biegaczy zaleje ulice Gdańska 5 listopada. Na zawodników czeka trasa licząca 21,0975 km atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Na jej pokonanie będzie aż 3 godziny oraz 30 minut. Przebieg trasy będzie taki sam jak w latach poprzednich, dzięki czemu zawodnicy będą mogli porównać osiągnięte czasy rok do roku.
nike1
Czytaj dalej

Nike Zoom Air – Z myślą o szybkości

Mo Farah, Galen Rupp i Allyson Felix mają ze sobą więcej wspólnego niż tylko medale i pobite rekordy. Łączy ich wyjątkowy talent, niewiarygodna prędkość i olbrzymia determinacja do pracy. Gdy mają...