fbpx
vii ogolnopolski bieg raszynski zapraszamy 17 04 2016 05

VII Ogólnopolski Bieg Raszyński – zapraszamy 17.04.2016

Pomysł zorganizowania Biegu Raszyńskiego narodził się w 2010 roku. Pierwszy Bieg Raszyński musiał od razu mieć zmienioną datę, ponieważ zbiegła się ona z żałobą narodową, spowodowaną katastrofą …

Pomysł zorganizowania Biegu Raszyńskiego narodził się w 2010 roku. Pierwszy  Bieg Raszyński musiał od razu mieć zmienioną datę, ponieważ zbiegła się ona z żałobą narodową, spowodowaną katastrofą smoleńską. Pierwszym Dyrektorem Biegu Raszyńskiego był Piotr Pikiel, prezes Klubu Sportowego Raszyn. 

W kolejnych latach  zawody zdobywały coraz to większą rangę, a nagrody rosły w siłę. Pozyskiwaliśmy nowych sponsorów, którzy w zamian za reklamę wśród lokalnej społeczności,  z chęcią przekazywali nagrody na nasz bieg. W tej chwili Bieg Raszyński ma ogólnopolski zasięg. Uczestniczą w nim zawodnicy z kraju i z zagranicy.

Trasa biegu posiada atest PZLA. Przebiega uliczkami Raszyna. Do pokonania są trzy pętle po około 3.33 km W centrum imprezy biegowej odbędzie się rozgrzewka oraz masaże zawodników. Co roku biegaczom towarzyszą grupy kibiców, które biorą udział w specjalnie zorganizowanym dla nich konkursie na najlepszy doping. Do wygrania dla najlepszej grupy kibiców jest 1000 zł, oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

vii-ogolnopolski-bieg-raszynski-zapraszamy-17-04-2016-02

Od kilku lat pół godziny przez Biegiem Raszyńskim startuje specjalna kategoria dla mieszkańców gminy Raszyn uprawiających Nordic Walking. Cieszy się ona popularnością wśród mieszkańców, ponieważ do zdobycia są ciekawe nagrody rzeczowe.

vii-ogolnopolski-bieg-raszynski-zapraszamy-17-04-2016-04

Metryczka biegu

  • W tym roku VII Ogólnopolski Bieg Raszyński startuje 17.04.2016  o godzinie 11.00, ul. Szkolna;
  • Bieg Raszyński przeznaczony jest dla osób , które w dniu biegu mają ukończone 16 lat;
  • Opłata startowa wynosi 50zł, a każdy zawodnik otrzymuje koszulkę, posiłek regeneracyjny i napój izotoniczny;
  • Bieg podzielony jest na wiele kategorii,  w których najlepsi wygrywają 1000 zł; Mamy też przewidzianą nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy. Aktualny rekord trasy to 29:54;
  • Dodatkowo do wygrania w kategoriach dla mieszkańców gminy Raszyn przewidziane są vouchery do salonu Magia Dotyku, oraz karnety do Gravitana;
  • Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg, rozlosujemy atrakcyjne nagrody, takie jak tablety Samsung, zegarki, karty podarunkowe, vouchery do studia fitness, na aerobik, a nawet na gokardy.

Regulamin oraz link do zapisów na VII Ogólnopolski Bieg Raszyński dostepny jest tutaj 

Kochasz biegać – biegnij w Raszynie na VII Ogólnopolskim Biegu Raszyńskim

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
dynamika czy amortyzacja co istotne w butach do biegania kalenji kiprun ld vs kalenji kiprun sd 01 1

Dynamika czy amortyzacja - co istotne w butach do biegania? Kalenji Kiprun LD vs Kalenji Kiprun SD

Następne
bieganie na ziarnach pestkach i suszonych owocach test domowych batonow granola oraz chleba calego z ziaren 17

Bieganie na ziarnach, pestkach i suszonych owocach – test domowych batonów granola oraz chleba z ziaren

Powiązane artykuły

przygotowania do 13 pzu polmaratonu warszawskiego ida pelna para 01
Czytaj dalej

Przygotowania do 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego idą pełną parą

Za nieco ponad miesiąc wystartuje 13. edycja Półmaratonu Warszawskiego. Dzisiaj to jeden z najważniejszych biegów w tej części Europy. Tym bardziej trudno sobie wyobrazić, że te zawody mają zaledwie 12 lat. Przywołując najświeższe informacje na temat tegorocznej edycji imprezy, chcielibyśmy jednocześnie przypomnieć jak wyglądała dotychczasowa historia rywalizacji na dystansie 21 km i 97,5 metrów w stolicy
podejmij wyzwanie w plocku polmaraton dwoch mostow 03
Czytaj dalej

Podejmij wyzwanie w Płocku! Półmaraton Dwóch Mostów

Już 10 września Płock wypełni się biegaczami! Organizatorzy przygotowali dla Was piękną, ale wymagającą trasę wzdłuż Wisły po obu jej brzegach, dwóch płockich mostach oraz startem i metą na Starym Rynku. Będzie na Was czekać moc atrakcji, które sprawią, że przeżyjecie niezapomniany dzień!
dasz rade biegnij do suwalk zdazysz do 7 lipca 01
Czytaj dalej

Dasz radę! Biegnij do Suwałk! Zdążysz do 7 lipca.

Niespełna miesiąc dzieli nas od RESO Suwałki 10,5 – Miejskiego Święta Biegania. Ten wyjątkowy wieczorny ćwierćmaraton, z jedyną w Polsce atestowaną trasą na tym dystansie, odbędzie 6 lipca 2019 r już po raz ostatni. Wielbicieli „Suwalskiej ćwiartki” uspakajamy. To tylko zmiana formuły wydarzenia i zapowiedź tego, co w przyszłym roku odbędzie się w Pogodnych Suwałkach.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM