VII Ogólnopolski Bieg Raszyński – zapraszamy 17.04.2016

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Pomysł zorganizowania Biegu Raszyńskiego narodził się w 2010 roku. Pierwszy  Bieg Raszyński musiał od razu mieć zmienioną datę, ponieważ zbiegła się ona z żałobą narodową, spowodowaną katastrofą smoleńską. Pierwszym Dyrektorem Biegu Raszyńskiego był Piotr Pikiel, prezes Klubu Sportowego Raszyn. 

W kolejnych latach  zawody zdobywały coraz to większą rangę, a nagrody rosły w siłę. Pozyskiwaliśmy nowych sponsorów, którzy w zamian za reklamę wśród lokalnej społeczności,  z chęcią przekazywali nagrody na nasz bieg. W tej chwili Bieg Raszyński ma ogólnopolski zasięg. Uczestniczą w nim zawodnicy z kraju i z zagranicy.

Trasa biegu posiada atest PZLA. Przebiega uliczkami Raszyna. Do pokonania są trzy pętle po około 3.33 km W centrum imprezy biegowej odbędzie się rozgrzewka oraz masaże zawodników. Co roku biegaczom towarzyszą grupy kibiców, które biorą udział w specjalnie zorganizowanym dla nich konkursie na najlepszy doping. Do wygrania dla najlepszej grupy kibiców jest 1000 zł, oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

vii-ogolnopolski-bieg-raszynski-zapraszamy-17-04-2016-02

Od kilku lat pół godziny przez Biegiem Raszyńskim startuje specjalna kategoria dla mieszkańców gminy Raszyn uprawiających Nordic Walking. Cieszy się ona popularnością wśród mieszkańców, ponieważ do zdobycia są ciekawe nagrody rzeczowe.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

vii-ogolnopolski-bieg-raszynski-zapraszamy-17-04-2016-04

Metryczka biegu

  • W tym roku VII Ogólnopolski Bieg Raszyński startuje 17.04.2016  o godzinie 11.00, ul. Szkolna;
  • Bieg Raszyński przeznaczony jest dla osób , które w dniu biegu mają ukończone 16 lat;
  • Opłata startowa wynosi 50zł, a każdy zawodnik otrzymuje koszulkę, posiłek regeneracyjny i napój izotoniczny;
  • Bieg podzielony jest na wiele kategorii,  w których najlepsi wygrywają 1000 zł; Mamy też przewidzianą nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy. Aktualny rekord trasy to 29:54;
  • Dodatkowo do wygrania w kategoriach dla mieszkańców gminy Raszyn przewidziane są vouchery do salonu Magia Dotyku, oraz karnety do Gravitana;
  • Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg, rozlosujemy atrakcyjne nagrody, takie jak tablety Samsung, zegarki, karty podarunkowe, vouchery do studia fitness, na aerobik, a nawet na gokardy.

Regulamin oraz link do zapisów na VII Ogólnopolski Bieg Raszyński dostepny jest tutaj 

Kochasz biegać – biegnij w Raszynie na VII Ogólnopolskim Biegu Raszyńskim