VI Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego – zapowiedź biegu

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Łódzkie crossowe 21 km – 25 października 2015 r. – VI Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego.

vi-polmaraton-szakala-dookola-lasu-lagiewnickiego-zapowiedz-biegu-01

Kiedy po letnim sezonie znudziły się Wam biegi po ulicach miast, polecamy wybrać się 25 października 2015 r. na łódzki VI Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego. Organizatorem jest klub sportowy Szakale Bałut Łódź przy współpracy z Urzędem Miasta Łodzi. Niemalże cała trasa (90%) przebiegać będzie duktami leśnymi Lasu Łagiewnickiego, które wręcz bajkowo prezentują swoje podwoje, ukazując uczestniczącym w zawodach bogatą paletę jesiennych barw. Jest to niezaprzeczalnie jeden z największych walorów biegu, o czym zgodnie wspominano w komentarzach na gorąco po zakończeniu zmagań w poprzednich edycjach biegu.

vi-polmaraton-szakala-dookola-lasu-lagiewnickiego-zapowiedz-biegu-02

Do biegu można zapisać się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony organizatora, a także w dniu biegu na terenie biura zawodów, które znajdować się będzie przy ul. Skrzydlatej 75. Zwycięzcy biegu oraz licznych kategorii nagradzani będą pamiątkowymi pucharami. Wśród dodatkowych kategorii zawodnicy powalczą m.in. o miano najszybszego mieszkańca Bałut, czy najszybszego debiutanta na dystansie półmaratonu. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy, specjalnie na tę okazję zaprojektowany medal oraz kubek wraz z pakietem startowym.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

vi-polmaraton-szakala-dookola-lasu-lagiewnickiego-zapowiedz-biegu-03

Organizatorzy przewidują dla wszystkich zainteresowanych przebiegiem trasy półmaratonu rekreacyjny bieg w pierwszych dniach października. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do niełatwej crossowej trasy. Szczegóły znajdziemy na stronie internetowej organizatora oraz na portalu facebook.

W skrócie:

  • Data: 25 października 2015 r.
  • Gdzie: Łódź – Arturówek (ul. Skrzydlata 75)
  • Ile kosztuje: do 25 września – 44 zł
  • Strona www lub FB
  • Zapisy tutaj

vi-polmaraton-szakala-dookola-lasu-lagiewnickiego-zapowiedz-biegu-04