TRI power czyli COMPRESSPORT, ZEROD, SQUEEZY

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Przed nami kolejny weekend sportowych zmagań m.in. triathlon Gdańsk i kolejna edycja Bike Maraton 2014 w Bielawie. Jak zawsze zapraszamy do strefy EXPO na stoisko Run Centre – dystrybutora świetnie znanej, szwajcarskiej marki odzieży kompresyjnej COMPRESSPORT.

tri-power-czyli-compressport-zerod-squeezy-1

Od ponad trzech lat dba ona o Wasze mięśnie, zapobiega skurczom oraz kontuzjom przeciążeniowym, a także gwarantuje szybszą regenerację. Nie bez powodu, na ich klinicznie potwierdzoną jakość postawiły takie sławy jak Chrissie Wellington czy Sebastien Chaigneau! W tym sezonie Run Centre ma dla Was również sporo nowości. Jak na TRI wsparcie przystało, do naszych szeregów dołączyły dwie doskonałe marki – francuska ZEROD oraz niemiecka Squeezy.

tri-power-czyli-compressport-zerod-squeezy-2

ZEROD to jedna z najciekawszych, profesjonalnych marek triathlonowych ostatnich lat. Świetnie łączy w sobie wytrzymałość, jakość i piękny desing oferując najwyższej jakości asortyment niezbędny każdemu triathloniście. Zaczynając od najszybszych na rynku pianek triathlonowych, poprzez stroje startowe, na akcesoriach pływackich i odzieży lifestyle kończąc. ZEROD proponuje triathlonistom stroje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. To właśnie dzięki użyciu najlepszych materiałów i technologii w 2014 roku ZEROD została oficjalnym partnerem technicznym Brytyjskiej Federacji Triathlonu! ZEROD łączy w sobie wielką pasję i miłość do triathlonu, ponieważ to nie tylko sport, ale i styl życia.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

tri-power-czyli-compressport-zerod-squeezy-3

Zachęcamy również do wypróbowania naszych odżywek SQUEEZY wolnych od glutenu i laktozy, dzięki czemu nie podrażniają wrażliwych żołądków triathlonistów i są łatwo przyswajalne. W ofercie SQUEEZY znajdziemy tak unikalne produkty, jak wyjątkowe, lekko słone żele energetyczne o smaku pomidorowym. Ponadto, szeroki wybór żeli owocowych z oraz bez kofeiny, które każdemu zapewnią optymalne ilości energii nawet podczas najbardziej ekstremalnego wysiłku. SQUEEZY oferuje również żelki energetyczne i batony z dużą zawartością węglowodanów złożonych będące idealną przekąską przed i w trakcie długiego wysiłku.

Wszystkich biegaczy i TRI-maniaków zapraszamy na stoisko RUN CENTRE podczas zbliżających się m.in. Poznań Triathlon oraz Herbalife Triathlon Gdynia, a także na naszą nową stronę dystrybucyjną: www.runcentre.pl gdzie znajdziecie pełną ofertę produktów Compressport, Squeezy oraz ZEROD.