Tęsknisz za wiosną? Przywitaj ją z nami w Raszynie!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Kwietniowy bieg dla gminy Raszyn stał się już bardzo miłą i chętnie obchodzoną przez jego mieszkańców tradycją. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Raszyna, a także Warszawy, bliższych, czy dalszych okolic do sprawdzenia się na 10-kilometrowej, płaskiej trasie biegu. To także doskonała okazja, aby przetestować się przed sezonem wiosennych startów. Nie zapomnimy oczywiście o debiutantach, którym poświęcamy wcale nie mniej uwagi.

Trasa biegu posiada atest PZLA i przebiega uliczkami Raszyna. Do pokonania są trzy pętle po około 3.33 km W centrum imprezy biegowej odbędzie się rozgrzewka oraz masaże zawodników. Wiemy, jak ważny jest dla Was doping, dlatego serdecznie zapraszamy kibiców do wspierania swoich najbliższych. Dla najlepszej grupy kibiców czeka nagroda pieniężna 1000zł oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

spotkajmy-sie-w-raszynie-juz-09-04-2017-02

Ogólnopolski Bieg Raszyński charakteryzuje się bogatymi pakietami startowymi, w których oprócz koszulek technicznych można znaleźć wiele ciekawych gadżetów od sponsorów, jak choćby okolicznościowe smycze, długopisy, bony rabatowe, czy w minionym roku pyszne dżemy dedykowane właśnie biegaczom. Także i w tym roku przygotowaliśmy kilka niespodzianek!

Od kilku lat pół godziny przez Biegiem Raszyńskim startuje specjalna kategoria dla mieszkańców gminy Raszyn uprawiających Nordic Walking. Cieszy się ona popularnością wśród mieszkańców, ponieważ do zdobycia są ciekawe nagrody rzeczowe. Dla każdego biegacza czeka ciepły posiłek i napoje, które co roku serwuje dla nas Cater Mark.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Bieg Raszyński powstał w roku 2010 w odpowiedzi na oczekiwanie niezwykle dynamicznie rozwijającej się popularności biegania. Stawiając sobie za cel stworzenia imprezy profesjonalnie zorganizowanej, otwartej dla amatorów i zawodowców, szybko zdobyliśmy sobie reputację medialną, jako największe wydarzenie biegowe południowej części województwa mazowieckiego.

spotkajmy-sie-w-raszynie-juz-09-04-2017-03

W kolejnych latach zawody zdobywały coraz to większą rangę, a nagrody rosły w siłę. Pozyskiwaliśmy nowych sponsorów, którzy w zamian za reklamę wśród lokalnej społeczności, z chęcią przekazywali nagrody na nasz bieg. W tej chwili Bieg Raszyński ma ogólnopolski zasięg. Uczestniczą w nim zawodnicy z kraju i z zagranicy.

W zeszłym roku w kategorii OPEN zwyciężył Jakub Nowak , który przekroczył linię mety z czasem 30:37 , drugi uplasował się Andrzej Skarżyński z czasem 32:14, a na trzecim miejscu, po raz pierwszy w historii Biegu Raszyńskiego stanęła kobieta Katarzyna Kowalska, która osiągnęła czas na mecie 33:06.

spotkajmy-sie-w-raszynie-juz-09-04-2017-04

Najświeższe informacje dotyczące biegu znajdziecie na stronie biegu oraz na fanpage Facebook

Metryczka biegu:

  • W tym roku VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński startuje 9.04.2017 o godzinie 11.00, ul. Szkolna;
  • Bieg Raszyński przeznaczony jest dla osób , które w dniu biegu mają ukończone 16 lat;
  • Opłata startowa wynosi 55zł, a każdy zawodnik otrzymuje koszulkę, posiłek regeneracyjny i napój izotoniczny;
  • Bieg podzielony jest na wiele kategorii, w których najlepsi wygrywają 1000 zł; Mamy też przewidzianą nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy. Aktualny rekord trasy to 29:54;
  • Dodatkowo do wygrania w kategoriach dla mieszkańców gminy Raszyn przewidziane są vouchery do salonu Magia Dotyku, oraz karnety do Gravitana;
  • Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg, rozlosujemy atrakcyjne nagrody, takie jak tablety Samsung, zegarki, karty podarunkowe, vouchery do studia fitness, na aerobik, a nawet na gokarty.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?