fbpx
poznan five 1

Ruszają zapisy na 2. edycję Poznań Five!

3,2,1… FIVE! Ruszyły zapisy na bieg na dystansie 5 kilometrów, który 13 października będzie towarzyszył 23. Poznań Maratonowi im. Macieja Frankiewicza. Uczestnicy Poznań Five wystartują chwilę po maratończykach i zakończą swoje zmagania na Placu Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Na pokonanie trasy uczestnicy Poznań Five będą mieli maksymalnie 45 minut.  Limit zgłoszeń  wynosi 2000 osób, a każdy uczestnik, który ukończy bieg w regulaminowym czasie, otrzyma medal. 

Chętni do wystartowania mogą zgłaszać swój udział poprzez formularz dostępny na stronie https://runner.marathon.poznan.pl/run/join/4/choose. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem biegu

poznan five 2
Fot. Klaudia Berda

Poznań Five to jedna z naszych najnowszych propozycji dla fanów biegania. Mimo to cieszy się już dużym zainteresowaniem. Sporo osób pytało, czy „Piątka” uzupełni program tegorocznego maratońskiego weekendu. Nie możemy dłużej trzymać biegaczek oraz biegaczy w niepewności i zapraszamy do zapisywania się na listy startowe – mówi dyrektor Poznań Maratonu, Łukasz Miadziołko.

poznan five 3
Fot. Klaudia Berda

Poznań Five daje możliwość startu osobom, które nie mogą przebiec królewskiego dystansu, a maratoński weekend chciałyby spędzić aktywnie. Na start w „Piątce” decyduje się wiele biegaczek i biegaczy rozpoczynających dopiero przygodę z bieganiem długodystansowym. Nie brakuje osób, dla których start jest okazją do sportowej zabawy i poczucia fantastycznej maratońskiej atmosfery. Podczas zeszłorocznej edycji na trasie Poznań Five pojawiła się plejada gwiazd polskiego sportu: Patrycja Wyciszkiewicz, Wanda Panfil, Małgorzata Sobańska, Jan Huruk, Andrzej Krzyścin, Michał Bartoszak i Jan Szymański. Zwycięzcami pierwszej edycji  zostali Cezary Suchora oraz Halina Rasińska.

Masz więcej pytań?

Zapisz się na nasz newsletter!

I znajdź swój plan treningowy!
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Najlepsze aplikacje do biegania

Najlepsze aplikacje do biegania darmowe i płatne

Następne
Picie podczas biegania

Hydratacja dla lepszej wydajności: jak uniknąć odwodnienia podczas treningów biegowych?

Powiązane artykuły

ruszaja zapisy na bieg serca 2
Czytaj dalej

Ambasadorzy Biegu Serca

Bieg Serca zbliża się wielkimi krokami. Zapisanych jest już prawie 600 biegaczy, którzy będą pokonywać okrążenia w szczytnym celu. Do inicjatywy dołączyli właśnie szanowani, znani i lubiani.
tysiace mikolajow juz wkrotce w 5 miastach w polsce rusza v edycja biegu mikolajow 01
Czytaj dalej

Tysiące Mikołajów już wkrótce w 5 miastach w Polsce. Rusza V edycja Biegu Mikołajów!

10 kilometrów trasy oraz tysiące biegaczy w czerwonych czapkach, którzy mają jeden, wyjątkowy cel - pomoc potrzebującym. Nie jest to zapowiedź kolejnego zgrupowania Mikołajów przed roznoszeniem prezentów, tylko V - jubileuszowa edycja Biegu Mikołajów, która w sobotę, 2 Grudnia wystartuje w pięciu polskich miastach - Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz dwóch nowych lokalizacjach - Krakowie i Gdyni.
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model