fbpx
runextreme ledwie dycha przybywajcie na gore szybowcowa 03

RuneXTreme Ledwie Dycha – przybywajcie na Górę Szybowcową

RuneXTreme Ledwie Dycha – to dwa biegi „z flagą w tle”. Dlaczego „ledwie dycha”? Bo dystans to niespełna 10 km i podbieg pod Górę Szybowcową, po którym każdy uczestnik będzie „ledwie dyszał…”

RuneXTreme Ledwie Dycha – to dwa biegi „z flagą w tle”. Dlaczego „ledwie dycha”? Bo dystans to niespełna 10 km i podbieg pod Górę Szybowcową, po którym każdy uczestnik będzie „ledwie dyszał…”

runextreme-ledwie-dycha-przybywajcie-na-gore-szybowcowa-05

Edycja wiosenna organizowana jest 2 maja w Święto Flagi. Natomiast w okolicy 11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości organizujemy edycję jesienno-zimową. Edycja majowa zapewnia uczestnikom niezapomniane widoki na Karkonosze i ośnieżony jeszcze szczyt Śnieżki, a także Góry Kaczawskie. 

runextreme-ledwie-dycha-przybywajcie-na-gore-szybowcowa-01

Co przyniesie edycja listopadowa? Tego jeszcze nie wiemy, ale już niebawem przekonamy się czy to będzie piękna polska złota jesień, czy też będziemy zmagać się z pierwszymi oznakami zimy i śniegiem. Jedno jest pewne – obie edycje gwarantują biegaczom atrakcyjną i wymagającą trasę – zarówno dla wytrawnych „górali” jak i tych mniej zaawansowanych w górskim bieganiu. Kilka szybkich zbiegów i taka sama ilość zróżnicowanych podbiegów powinna zadowolić każdego biegacza. 

runextreme-ledwie-dycha-przybywajcie-na-gore-szybowcowa-04

Bieg odbedzie się 14.11.2015 o godz. 11.00. Start i meta usytuowane będą na Górze Szybowcowej. Ścigać się będziemy po drogach leśnych i szutrowych masywu Góry Szybowcowej i Góry Stromiec.

runextreme-ledwie-dycha-przybywajcie-na-gore-szybowcowa-02

No i jeszcze ten niepowtarzalny klimat Góry Szybowcowej z zawsze rześkim powietrzem oraz ludzie którzy organizują ten bieg, a w szczególności społeczność biegowa Strzegomska Dwunastka. Zapraszamy do udziału. Przybywajcie na Górę Szybowcową.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
depresja maratonczyka kiedy emocje opadna 02

Depresja maratończyka – kiedy emocje opadną...

Następne
Półmaraton to dystans wymagający respektu. Warto dobrze się do niego przygotować. (na zdj. buty adidas 4DFWD)

Półmaraton – jak się do niego przygotować?

Powiązane artykuły