fbpx
rolki blackroll coraz popularniejsze wsrod zawodowych sportowcow oraz amatorow zdrowego stylu zycia 01

Rolki Blackroll coraz popularniejsze wśród zawodowych sportowców oraz amatorów zdrowego stylu życia.

Blackroll to uniwersalne przyrządy do automasażu, łagodzenia napięcia i prewencji przed kontuzjami, które zmieniają oblicze tradycyjnego treningu. Dopasowane indywidualnie do potrzeb i możliwości …

Blackroll to uniwersalne przyrządy do automasażu, łagodzenia napięcia i prewencji przed kontuzjami, które zmieniają oblicze tradycyjnego treningu. Dopasowane indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego użytkownika zwiększają wydajność organizmu, przyspieszają jego regenerację, a także poprawiają ogóle samopoczucie. Dedykowany nie tylko profesjonalnym sportowcom, ale wszystkim osobom zmagającym się z bólami przemęczeniowymi.

Blackroll oferuje osobom w każdym wieku i o każdym poziomie sportowym możliwość polepszenia gibkości ciała, balansu, motoryki oraz siły poprzez wykonywanie automasażu i prostych ćwiczeń. Korzystając z ciężaru własnego ciała można zarówno przygotować, jak i zregenerować układ mięśniowy. Zaprojektowane i dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników są skutecznym środkiem w niwelowaniu urazów powstałych w skutek przetrenowania, jaki i niewłaściwego treningu. Ćwiczenia z wykorzystaniem Blackroll mogą być wykonywane na wszystkich partiach mięśniowych ciała, a każdy użytkownik decyduje sam, na której części ciała chce się skupić najbardziej.

Wystarczy 8-10 powtórzeń na każdą partię mięśniową przed i po każdym treningu. Rolowanie jest alternatywą dla osób nielubiących rozciągać się. Ponadto gwarantuje intensywny masaż mięśni i powięzi, którego efekt zbliżony jest do masażu sportowego. Z zalet Blackroll korzystają również Panie, które poprzez systematyczne rolowanie ciała uzyskują dogłębny masaż antycellulitowy. Ta niepozorna rolka to profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna w domowym zaciszu. Za jej pomocą każdy jest w stanie szybko i skutecznie zwalczyć niechciany ból i napięcie kumulujące się w ciele po ciężkim dniu pracy.

rolki-blackroll-coraz-popularniejsze-wsrod-zawodowych-sportowcow-oraz-amatorow-zdrowego-stylu-zycia-03

Blackroll w wachlarzu swoich produktów posiada rolki wielu stopni twardości i rodzaju powierzchni. Trwałe, lekkie i kompaktowe produkty Blackroll są w całości wytwarzane w Niemczech. Charakteryzują się w pełni ekologiczną produkcją i możliwością w codziennym użytkowaniu. Wszystkie zalety Blackroll są potwierdzone wieloma badaniami naukowymi oraz rosnącym poparciem terapeutów, trenerów i sportowców. A popularne „rolowanie” jest suplementem tradycyjnych metod terapii takich jak: fizjoterapia, osteopatia, masaż i rolfing.

Opinie specjalistów z różnych dziedzin:

„Po szybkich testach z kilkoma pacjentami jestem bardzo podekscytowany blackroll’ami. Ich ogromna różnorodność zastosowania i kombinacji z możliwością indywidualnego i stopniowego dostosowania ucisku poprzez różne techniki przynoszenia ulgi pozwala nam na szerokie zastosowanie terapeutyczne.” – Dr biol. hum. Robert Schleip, Dyrektor Projektu Badań nad Powięziami Uniwersytetu w Ulm.

„Blackroll jest idealnym przyrządem do codziennego rutynowego treningu. Używamy go zarówno do rozgrzewki, jak i relaksu po treningu. Daje nam możliwość korzystania z jednego przedmiotu zarówno do automasażu, jak i treningu siłowo-koordynacyjnego.” – Dr med. Lutz Graumann Ekspert medycyny sportowej z Monachium.

„Moim pacjenci są zachwyceni tym produktem. Polecam go całej grupie sportowców, którymi się opiekuję.” –  mgr Michał Dachowski, właściciel gabinetu rehabilitacji w Warszawie.

rolki-blackroll-coraz-popularniejsze-wsrod-zawodowych-sportowcow-oraz-amatorow-zdrowego-stylu-zycia-02

Dlaczego warto używać Blackroll?

  • Wspomaga wzrost gibkości, mobilności i wydajności układu mięśniowego.
  • Zapobiega bólom mięśniowym i pomaga uniknąć typowych kontuzji i uszkodzeń mięśni w skutek przetrenowania.
  • Wspomaga regenerację mięśni i wzrost krążenia krwi.
  • Polepsza posturę poprzez pracę nad balansem, a także wzmacnia mięśnie głębokie.
  • Stymuluję krążenie bogatej w substancje odżywcze krwi polepszając wygląd skóry i zmniejszając celulit.
  • Materiał, z którego wykonany jest Blackroll jest wodoodporny, lekki (150g, wersja standardowa), łatwy do czyszczenia.
  • Blackroll jest kompaktowy i poręczny. Świetnie nadaje się do podróży.
  • Blackroll produkowany jest w Niemczech za pomocą energii efektywnej, w 100% wolny od chemikaliów i w 100% zdatny do recyklingu.
  • Z pomocą niewielkiego wysiłku, Blackroll aktywnie przyczyni się do uzyskania dobrej kondycji, większej wydajności organizmu i lepszego samopoczucia.

 „BLACKROLL® Education to wybór dla osób świadomie podążających za zdrowym trybem życia” – Michał Dachowski, certyfikowany specjalista Master of Blackroll.

Aby dowiedzieć się jak korzystać z rolek Blackroll wejdź na kanał youtube a dowiesz się jak, krok po kroku, rolować całe ciało. Więcej informacji o ofercie produktowej Blackroll Polska szukaj tutaj.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
rolujemy niechciany bol 01

Rolujemy niechciany ból

Następne
biegowe wskazowki marcina swierca zbiegi i podbiegi 05

Biegowe wskazówki Marcina Świerca - zbiegi i podbiegi

Powiązane artykuły

na kazda pogode nowy nike lunarepic flyknit shield 01
Czytaj dalej

Na każdą pogodę: nowy Nike LunarEpic Flyknit Shield

Kiedy ponad dwa lata temu zespół Nike rozpoczynał pracę nad modelem Nike LunarEpic Flyknit, jego celem było stworzenie idealnie dopasowanego buta biegowego, którego praktycznie nie czuć na stopie. Dodatkowo, miał on zapewnić poczucie niezwykle płynnego biegu.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM