Przyjemność i energia z biegania latem – nowa kolekcja biegowa adidas!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

adidas – lider technologii biegowej – wie, jak zapewnić maksymalną wygodę podczas biegania, także w okresie letnim. Z myślą o tej porze roku powstały produkty pomagające biegaczom uchronić się przed przegrzaniem organizmu nawet przy podwyższonych temperaturach. Odzież i buty z najnowszej kolekcji biegowej adidas pozwolą nie tylko zachować maksymalny komfort, lecz także zapewnią niepowtarzalny wygląd.

Lato to świetna pora do biegania – długie dni, ciepło, dużo słońca – nareszcie! Nawet mniej aktywne osoby mają ochotę na więcej ruchu na świeżym powietrzu. Treningi w szortach i w krótkich koszulkach to sama przyjemność. Ale bieganie w upale ma drugą stronę medalu.

Latem musimy pamiętać o wielu rzeczach – dobraniu pory i miejsca treningu do temperatury powietrza, ochronie przed odwodnieniem i dostarczaniu organizmowi odpowiedniej dla warunków ilości płynów. Istotny jest też dobór odpowiedniego ubrania. adidas po raz kolejny dostarcza odzież wykorzystującą technologie, które zapewniają komfort w trakcie biegania w każdych warunkach.

Komfort suchej skóry, dzięki swoim właściwościom odprowadzania potu z jej powierzchni, niezawodnie i na każdym dystansie zapewnią ubrania wykonane z tkaniny climalite®. Ten delikatny i lekki materiał idealnie przylega do skóry, odprowadzając nadmiar ciepła na zewnętrzną warstwę tkaniny, i chroni w ten sposób organizm przed przegrzaniem.

climachill® utrzymuje ciało w chłodzie dzięki budowie przypominającej siateczkę, co zapewnia ubraniom wykonanym w tej technologii ponadprzeciętne przepuszczanie powietrza. Drobinki srebra i aluminium, które z kolei odprowadzają ciepło od ciała, dają też wyjątkowe uczucie chłodzenia. Co ważne, ubrania takie bardzo szybko wysychają.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Oprócz komfortu termicznego istotna również jest wygoda, za co odpowiada FORMOTION®. To specjalny krój ubrań adidas, który zapewnia optymalne dopasowanie do ciała biegacza, nie ograniczając jego swobody ruchów, a przez to znacznie poprawia komfort biegania. Co jest pomocne zwłaszcza latem, gdy ubrania mogą powodować bolesne otarcia.

Nowa kolekcja adidas to także nowe kolory obuwia do biegania, w tym zbierającego najlepsze recenzje modelu Ultra Boost.

adidas nie zapomina też o biegających wieczorami i dba o ich bezpieczeństwo po zmroku. Widoczność zapewnią im odblaskowe elementy umieszczone na ubraniach i obuwiu.