Pokochaj trail running – biegiem przez Szwecję!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

We wrześniu planujemy kolejną edycję wyjazdu skierowanego do entuzjastów biegania. Rusz z nami na przełaj przez Szwecję – nie tylko będziesz biec w grupie podobnych do Ciebie zapaleńców, ale przy okazji również zwiedzisz Skandynawię. Przygotuj wygodne obuwie odpowiednie na trasy trail i zdecyduj, czy wolisz biec 5 czy 10 km przez Szwecję. Zobacz, jak wygląda najciekawsza impreza biegowa tego sezonu.

Na początek impreza na statku. Brzmi zachęcająco? Zdecydowanie! Będzie kilkaset osób o podobnych do Ciebie zainteresowaniach, więc świetna zabawa jest gwarantowana. Rano energii do treningu doda Ci śniadaniowy bufet.

Wtedy prawdziwa zabawa dopiero się zacznie… Autokarami dojedziemy do profesjonalnego ośrodka biegowego, gdzie pobiegniesz specjalnie przygotowanymi leśnymi trasami trail. Masz 3 godziny na wykonanie treningu.

Po obiedzie na promie wybierzesz się na autokarową wycieczkę z przewodnikiem po Karlskronie. Czas wolny w mieście spędzisz dokładnie tak, jak masz ochotę.

Po treningu i wycieczce czeka nas podsumowanie imprezy i taniec do rana w gronie tak samo aktywnych osób, jak Ty!

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Słowem: 18 września wyruszamy w rejs, na którym nie może Cię zabraknąć!

Relacje z poprzednich edycji znajdziesz tutaj.

Zobacz fotorelację z poprzednich edycji na fanpage’u Skandynawia dla Aktywnych i sprawdź klimat wyjazdu:

Skandynawia dla aktywnych – Biegowy Potop AZS 24.09.2015

Ceny zaczynają się od 199 zł za osobę – sprawdź, jakie masz możliwości i rezerwuj miejsca na promie. Do zobaczenia na promie!