Podejmij wyzwanie FMW runners! Trenuj do maratonu z aplikacją adidas miCoach i wygrywaj nagrody!

Podejmij wyzwanie FMW runners! Trenuj do maratonu z aplikacją adidas miCoach  i wygrywaj nagrody! Wystartowała wirtualna rywalizacja biegaczy przygotowujących się do 38. PZU Maratonu Warszawskiego.

Co musisz zrobić?

Wystarczy dołączyć do wyzwania FMW runners w aplikacji mobilnej adidas miCoach i biegać! Co tydzień można wygrać torby i plecaki marki adidas.

Wystartowała rywalizacja biegaczy przygotowujących się 38. PZU Maratonu Warszawskiego. Od 22 sierpnia do 25 września każdy, kto podejmie wyzwanie, ma szansę wygrania cennych nagród.

podejmij-wyzwanie-fmw-runners-trenuj-do-maratonu-z-aplikacja-adidas-micoach-i-wygrywaj-nagrody-02

Co należy zrobić? Pierwszym krokiem jest instalacja aplikacji adidas miCoach train&run. Można ją pobrać tutaj. Pomaga ona kontrolować każdy trening w czasie rzeczywistym i poprawiać swoje wyniki. Następnie, po utworzeniu konta wystarczy dołączyć  do społeczności FMW runners w aplikacji adidas miCoach, a na koniec dołączyć do wyzwania FMW runners. Wyzwanie polega na pokonaniu jak największej liczby kilometrów w okresie od 22 sierpnia do 25 września br.

Sprawdź produkty w naszym sklepie!

Od teraz, przez ostatnie tygodnie przygotowań do maratonu, każdy zapisany trening nie będzie tylko zadaniem. Realizując plan treningowy, co tydzień można zdobyć nagrody – plecaki i torby adidas. Dwie osoby, które do 25 września wybiegają i zapiszą w aplikacji adidas miCoach najwięcej kilometrów, otrzymają nagrody główne. To opaski adidas miCoach Fit Smart przeznaczone do śledzenia aktywności podczas treningów. Wyposażone są w akcelerometr i optyczny czujnik pulsu Mio. Zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji i regulamin wyzwania znajdziecie na pzumaratonwarszawski.com/wyzwanie-fmw/