fbpx
podejmij wyzwanie fmw runners trenuj do maratonu z aplikacja adidas micoach i wygrywaj nagrody 01

Podejmij wyzwanie FMW runners! Trenuj do maratonu z aplikacją adidas miCoach i wygrywaj nagrody!

Podejmij wyzwanie FMW runners! Trenuj do maratonu z aplikacją adidas miCoach i wygrywaj nagrody! Wystartowała wirtualna rywalizacja biegaczy przygotowujących się do 38. PZU Maratonu Warszawskiego.

Podejmij wyzwanie FMW runners! Trenuj do maratonu z aplikacją adidas miCoach  i wygrywaj nagrody! Wystartowała wirtualna rywalizacja biegaczy przygotowujących się do 38. PZU Maratonu Warszawskiego.

Co musisz zrobić?

Wystarczy dołączyć do wyzwania FMW runners w aplikacji mobilnej adidas miCoach i biegać! Co tydzień można wygrać torby i plecaki marki adidas.

Wystartowała rywalizacja biegaczy przygotowujących się 38. PZU Maratonu Warszawskiego. Od 22 sierpnia do 25 września każdy, kto podejmie wyzwanie, ma szansę wygrania cennych nagród.

podejmij-wyzwanie-fmw-runners-trenuj-do-maratonu-z-aplikacja-adidas-micoach-i-wygrywaj-nagrody-02

Co należy zrobić? Pierwszym krokiem jest instalacja aplikacji adidas miCoach train&run. Można ją pobrać tutaj. Pomaga ona kontrolować każdy trening w czasie rzeczywistym i poprawiać swoje wyniki. Następnie, po utworzeniu konta wystarczy dołączyć  do społeczności FMW runners w aplikacji adidas miCoach, a na koniec dołączyć do wyzwania FMW runners. Wyzwanie polega na pokonaniu jak największej liczby kilometrów w okresie od 22 sierpnia do 25 września br.

Od teraz, przez ostatnie tygodnie przygotowań do maratonu, każdy zapisany trening nie będzie tylko zadaniem. Realizując plan treningowy, co tydzień można zdobyć nagrody – plecaki i torby adidas. Dwie osoby, które do 25 września wybiegają i zapiszą w aplikacji adidas miCoach najwięcej kilometrów, otrzymają nagrody główne. To opaski adidas miCoach Fit Smart przeznaczone do śledzenia aktywności podczas treningów. Wyposażone są w akcelerometr i optyczny czujnik pulsu Mio. Zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji i regulamin wyzwania znajdziecie na pzumaratonwarszawski.com/wyzwanie-fmw/

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bole i najczestsze urazy stawow u biegaczy jak sobie radzic 01

Bóle i najczęstsze urazy stawów u biegaczy - jak sobie radzić?

Następne
energia i nawadnianie w biegowym treningu wygraj zestawy od run bike konkurs 02

Regulamin Konkursu: „Energia i nawadnianie w biegowym treningu - wygraj zestawy od Run&Bike. KONKURS!”

Powiązane artykuły

optymalne nawodnienie organizmu kluczem do biegowego sukcesu 01
Czytaj dalej

Optymalne nawodnienie organizmu kluczem do biegowego sukcesu

Woda jest głównym składnikiem ludzkiego ciała i stanowi nawet ok. 60% jego masy. Dzięki niej zachowane są prawidłowe funkcje organizmu oraz możliwy staje się transport składników mineralnych i innych substancji odżywczych do komórek. Dlatego odpowiednie nawodnienie staje się kluczowym elementem przy wyczerpującej aktywności fizycznej, jaką jest start w biegu maratońskim, gdzie utrata płynów może sięgać nawet 4,5 litra.
nike zoom superfly flyknit 04
Czytaj dalej

Nike Zoom Superfly Flyknit

Nike Zoom Superfly Flyknit, but stworzony we współpracy z amerykańską sprinterką Allyson Felix, to zapowiedź nowej ery innowacji. W czasie sprintów na 200 i 400 metrów, kontrola kroku na bieżni ...
nowy jork londyn warszawa fundacja maraton warszawski wita new balance 01
Czytaj dalej

Nowy Jork, Londyn…Warszawa. Fundacja Maraton Warszawski w elitarnym gronie!

Witamy w Warszawie” - tym hasłem Fundacja „Maraton Warszawski” zainaugurowała strategiczną współpracę z nowym partnerem technicznym – amerykańską marką New Balance. Umowę podpisano na cztery lata. Firma jest partnerem najbardziej uznanych maratonów na świecie – w Nowym Jorku, Londynie i Rotterdamie. Zawarte porozumienie zakłada podjęcie szeregu działań, które mają dać nowy impuls bieganiu i umocnić Warszawę na pozycji biegowej stolicy regionu.
asics zaprasza na orlen warsaw marathon 2019 04
Czytaj dalej

ASICS zaprasza na ORLEN Warsaw Marathon 2019

Maratończycy oraz uczestnicy biegu na 10 km mogą spodziewać się wielu ciekawych aktywacji ze strony głównego partnera imprezy – firmy ASICS, zarówno na trasie biegów, jak i w strefie EXPO. ASICS po raz kolejny aktywnie uczestniczy w organizacji Narodowego Święta Biegania jako główny partner ORLEN Warsaw Marathon 2019.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM