fbpx
news koszulka

Oficjalne koszulki 21. Cracovia Maratonu i Biegu Nocnego!

Już za nieco ponad miesiąc krakowskie ulice wypełnią biegacze podczas 21. Cracovia Maratonu oraz towarzyszącemu mu Biegowi Nocnemu na 10 km. W tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję pokonać dystans w ekologicznych koszulkach technicznych marki ASICS, wykonanych w 100% z recyklingu.

Maraton 43
 Fot. Szymon Gruchalski/Archiwum ZIS

Symbol Krakowa, integralny element biegu “z historią w tle”, znów zagości na grafitowym materiale. Zerknijcie na oficjalną koszulkę, która już teraz budzi emocje!

Rynek Główny jako miejsce biegowej magii

Od 2014 roku Ryneczek Główny, jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Krakowie, pełni rolę areny Cracovia Maratonu. Biegacze przemierzają trasy obok najważniejszych zabytków, w tym Sukiennic, Zamku Królewskiego na Wawelu, czy Kościoła na Skałce. Oczywiście, na oficjalnej koszulce biegu nie mogło zabraknąć charakterystycznego dla miasta elementu historycznego.

Krakowskie zabytki na grafitowym tle

Na grafitowym tle koszulki harmonijnie łączą w sobie wyznaczony dystans biegu w kilometrach oraz rastrowy obraz Bazyliki Mariackiej. To tutaj, przy tej niezwykłej budowli, uczestnicy rozpoczną i zakończą swoją maratońską przygodę. Biegnąc trasą, biegacze przenikną się z malowniczym krajobrazem Krakowa. Uczestnicy Biegu Nocnego otrzymają koszulki z identycznym wzorem, ale z zamkiem Królewskim na Wawelu jako elementem rastrowym, którym będą obkładać dziesięciokilometrową trasę.

Maraton 16
 Fot. Szymon Gruchalski/Archiwum ZIS

Zamów koszulkę do swojego pakietu startowego

Technika rastrowa stanie się wspólnym mianownikiem dla wszystkich oficjalnych koszulek wydarzeń z Królewskiej Triady Biegowej 2024. Jednak warto zaznaczyć, że unikalne koszulki nie są elementem pakietu startowego. Uczestnicy, podczas rejestracji, mogą zadeklarować chęć zakupu koszulki oraz wybrać jej rozmiar. Koszulki techniczne będą dostępne do nabycia na stoisku ASICS w Biurze Zawodów na Expo (Stadion Miejski im. Henryka Reymana, ul. Reymonta 20). Przygotujcie się na bieg w stylu i z historią!

Godziny otwarcia Expo:

  • 12 kwietnia 2024 roku (piątek) w godzinach od 15:00 do 20:00,
  • 13 kwietnia 2024 roku (sobota) w godzinach od 7:00 do 20:00,

Sprawdź już dziś rozmiar koszulki!

koszulka 10km
news koszulka
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
New Balance Bieg na Piatke foto

New Balance Bieg na Piątkę 24.03.24 - dostępnych już tylko tysiąc miejsc!

Następne
trasa21cracovia e1710759654885

Trasa 21. Cracovia Maratonu

Powiązane artykuły

iii maraton wigry 2015i 01 05
Czytaj dalej

III Maraton Wigry 2015

Nie nudziłeś się kiedyś na asfaltowym maratonie? Ciągle ta sama nawierzchnia, podobne widoki…Nie marzyłeś o czymś porządnym do zjedzenia na trasie? Wciąż tylko banany, herbatniki i izotnik…
atrakcyjny pakiet dla uczestnikow biegu dookola zoo 04
Czytaj dalej

Bieg dookoła ZOO – dlaczego warto?

Bieg Dookoła ZOO to okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także do poznania misji współczesnego ogrodu zoologicznego. Biegacze będą mieli okazję taką okazję już niedługo, bo w sobotę 27 kwietnia, gdyż w ramach pakietu startowego znajdzie się wejściówka do zoo. A o tym, że warto z tego skorzystać chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Jeśli jednak jeszcze się wahacie, to ten tekst jest właśnie dla Was.
ruszaja zapisy na bieg serca 2
Czytaj dalej

Ambasadorzy Biegu Serca

Bieg Serca zbliża się wielkimi krokami. Zapisanych jest już prawie 600 biegaczy, którzy będą pokonywać okrążenia w szczytnym celu. Do inicjatywy dołączyli właśnie szanowani, znani i lubiani.