Niewidzialne granice – kup książkę Kiliana Jorneta i wygraj produkty prestiżowych marek Suunto, Salomon i Lyofood. KONKURS!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Druga książka wybitnego biegacza długodystansowego, skialpinisty i kolarza górskiego Kiliana Jorneta już na rynku.

„Niewidzialne granice” to wspaniałe świadectwo człowieka, dla którego góry są niemalże wszystkim. Po śmierci swojego przyjaciela i wieloletniego górskiego kompana – Stephane’a Brosse’a, skazany na samotność, Kilian zastanawia się nad sensem życia i stara się rozwiać wątpliwości targające jego sumieniem. Znakomita pozycja dla fanów Kiliana Jorneta, biegów wysokogórskich oraz ludzi zakochanych w górach.

Z tej okazji Wydawnictwo SQN razem z prestiżowymi markami Salomon, Suunto i Lyofood organizuje konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły poniżej.

Kup książkę i wygraj atrakcyjne nagrody!

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup książki Kiliana Jorneta – „Niewidzialne granice” w księgarni internetowej www.LaBotiga.pl. Z kodem rabatowym GRANICEKILIAN kup książkę za 29,93 zł (25% taniej od ceny okładkowej)!

Następnym krokiem jest wypełnienie —> tego formularza. Wypełnij formularz, a w odpowiedzi zostanie przesłane proste pytanie konkursowe.
Na Twoją odpowiedź czekamy do 13 maja. Z nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybierze sześć najciekawszych.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Do laureatów trafią atrakcyjne nagrody:

  • I miejsce: zegarek Suunto Ambit Run HR oraz parę najnowszego modelu obuwia Salomon S-Lab
  • II miejsce: parę najnowszego modelu obuwia Salomon S-Lab
  • III miejsce: parę najnowszego modelu obuwia Salomon S-Lab
  • IV-VI miejsce: pakiet liofilizowanych produktów od LYOFOOD

niewidzialne-granice-kup-ksiazke-kiliana-jorneta-i-produkty-prestizowych-marek-sunnto-salomon-i-lyofood-02

O czym książka? Niewidzialne granice – Kilian Jornet

Jeśli nie marzymy, jesteśmy martwi.

W 2012 roku Jornet i jego wieloletni górski kompan Stephane Brosse przeprawiali się przez Masyw Mont Blanc. Przejście zakończyło się tragicznie. Śmierć Brosse’a odcisnęła piętno na życiu Kiliana: bezradny i dręczony wyrzutami sumienia postanowił poszukać ukojenia w tym, co kocha najbardziej – w górach. Porzucił wszystko i wszystkich, by w najodleglejszych szczytach Nepalu odnaleźć spokój.

Im więcej kilometrów, tym lepiej.

Niewiarygodne wspinaczki, niebezpieczne zejścia, wyzwania, ryzyko i śmiertelne zagrożenia. W trakcie tej wyprawy słowa, cisza i wspomnienia nabierają nowego sensu. Kilian Jornet w przejmujący i szczery sposób zachęca nas do wyruszenia w daleką podróż i pokonania niewidzialnych granic, które oddzielają smutek od szczęścia i życie od śmierci.
 

Zachęcamy do przyjrzenia się pełnej ofercie książek o biegowych Wydawnictwa SQN, które znajdziesz pod —-> tym linkiem