Maraton Wrocław – transmisja na żywo w internecie

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Miło mi poinformować, że nowością podczas tegorocznej edycji maratonu będzie transmisja zawodów w Internecie. 14 września aż 9 kamer (4 na Stadionie Olimpijskim i 5 na trasie) będzie zapisywać obraz na żywo. Relacja rozpocznie się już o godz. 8.30 i potrwa do godz. 16.00. Przekaz będzie dostępny na www.wroclawmaraton.pl i www.sportgame.com.pl. Na stadionie stanie Studio Maratońskie, do którego zapraszani będą specjalni goście. Będą oni komentować najważniejsze wydarzenia dnia.

Jednocześnie gorąco zachęcam do oglądania programu pt. „Cały Wrocław Biega” na antenie TVP Wrocław. Program autorstwa Redaktora Jakuba Mielczarka rozwija najciekawsze wątki związane z organizacją wrocławskiego maratonu. Cykl krótkich filmów prezentowany będzie do 12 września (od poniedziałku do piątku) na antenie TVP Wrocław o godz. 18.50. Wszystkie odcinki wraz z odcinkiem podsumowującym 32 edycję Wrocław Maratonu będą na stronie www.wroclaw.tvp.pl.

Zapraszam też na naszą stronę Wroclawmaraton.pl, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące imprezy.

Mocno liczę na to, że docenicie Państwo wszystkie nasze wysiłki i wystąpicie w naszym maratonie w roli zawodnika lub kibica. Na starcie 32. Wrocław Maratonu spodziewamy się około 5000 biegaczy.

Spieszę też poinformować o terminach kolejnych imprez biegowych:

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

  • 3. Nocny Wrocław Półmaraton – 20.06.2015 r.
  • 33. Wrocław Maraton – 13.09.2015 r.

Ze sportowym pozdrowieniem

Dyrektor

Wrocław Maratonu