fbpx
gdzie biegac we wroclawiu

Maraton Wrocław – transmisja na żywo w internecie

Miło mi poinformować, że nowością podczas tegorocznej edycji maratonu będzie transmisja zawodów w Internecie. 14 września aż 9 kamer (4 na Stadionie Olimpijskim i 5 na trasie) będzie zapisywać obraz..

Miło mi poinformować, że nowością podczas tegorocznej edycji maratonu będzie transmisja zawodów w Internecie. 14 września aż 9 kamer (4 na Stadionie Olimpijskim i 5 na trasie) będzie zapisywać obraz na żywo. Relacja rozpocznie się już o godz. 8.30 i potrwa do godz. 16.00. Przekaz będzie dostępny na www.wroclawmaraton.pl i www.sportgame.com.pl. Na stadionie stanie Studio Maratońskie, do którego zapraszani będą specjalni goście. Będą oni komentować najważniejsze wydarzenia dnia.

Jednocześnie gorąco zachęcam do oglądania programu pt. „Cały Wrocław Biega” na antenie TVP Wrocław. Program autorstwa Redaktora Jakuba Mielczarka rozwija najciekawsze wątki związane z organizacją wrocławskiego maratonu. Cykl krótkich filmów prezentowany będzie do 12 września (od poniedziałku do piątku) na antenie TVP Wrocław o godz. 18.50. Wszystkie odcinki wraz z odcinkiem podsumowującym 32 edycję Wrocław Maratonu będą na stronie www.wroclaw.tvp.pl.

Zapraszam też na naszą stronę Wroclawmaraton.pl, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące imprezy.

Mocno liczę na to, że docenicie Państwo wszystkie nasze wysiłki i wystąpicie w naszym maratonie w roli zawodnika lub kibica. Na starcie 32. Wrocław Maratonu spodziewamy się około 5000 biegaczy.

Spieszę też poinformować o terminach kolejnych imprez biegowych:

  • 3. Nocny Wrocław Półmaraton – 20.06.2015 r.
  • 33. Wrocław Maraton – 13.09.2015 r.

Ze sportowym pozdrowieniem

Dyrektor

Wrocław Maratonu

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
robert chanckowski przyszlosc polskiego maratonu

Robert Chanckowski - przyszłość polskiego maratonu

Następne
ruszaja zapisy na bieg serca

Każde okrążenie ma znaczenie – już jutro Bieg Serca

Powiązane artykuły

portal treningbiegacza pl patronem filmu biegacze 04
Czytaj dalej

Portal TreningBiegacza.pl patronem filmu Biegacze

240 kilometrów, 1200 metrów wspinaczki i 52 godziny. Tylko tyle na pokonanie morderczej trasy mają uczestnicy Biegu 7 Szczytów. Nie zważając na uporczywy deszcz czy doskwierający upał niestrudzenie zmierzają do mety. Wszystko po to, by przez ten jeden moment poczuć spełnienie i euforię.
na starcie 4 gdansk maratonu ostatnia prosta 01
Czytaj dalej

Na starcie 4. Gdańsk Maratonu – ostatnia prosta

4. Gdańsk Maraton to wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście! W niedzielę 15 kwietnia ponad 2700 osób z 14 krajów o godzinie 9.00 wystartuje w kolejnej edycji najlepszej w Polsce imprezie biegowej na tym dystansie. Dzień wcześniej w imprezach towarzyszących biegu na 5 km "Gdańsk na Piątkę" oraz Biegów Młodzieżowych weźmie udział ponad 700 osób.
organizatorzy 54 biegu westerplatte przestawili medal 01
Czytaj dalej

Organizatorzy 54. Biegu Westerplatte przedstawili medal

Organizatorzy 54. Biegu Westerplatte przestawili medal, jaki otrzyma na mecie każdy z uczestników tej imprezy. Bieg wystartuje 10 września 2016 r. z Westerplatte. Kto ma ochotę na zdobycie takiego trofeum, powinien się pospieszyć. Jeszcze tylko do 26 sierpnia prowadzona będzie rejestracja.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM