fbpx
Liga Biegowa - zarejestruj się i wygrywaj nagrody!

Ostatnia szansa na nagrody w Lidze Biegowej 2021!

Trwa ostatni etap tegorocznej edycji Ligi Biegowej. To otwarta platforma dla biegaczy, gdzie można porównać swoje wyniki z rezultatami biegaczy z całej Polski i powalczyć o nagrody od Oshee. Zabawa kończy się 19 grudnia, więc warto się pospieszyć!

Liga Biegowa to wyjątkowa, bezpłatna inicjatywa dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Uczestnicy Ligi rejestrują na stronie swoje wyniki uzyskane zarówno podczas zawodów, jak i w trakcie treningów. Tym sposobem można wirtualnie rywalizować i motywować się wzajemnie, niezależnie gdzie i kiedy się biega! 

Można ścigać się na czterech popularnych dystansach: 5km, 10km, półmaratonu i maratonu. Co miesiąc rywalizacja jest podsumowywana i nagradzani są najszybsi biegacze i biegaczki na poszczególnych dystansach, w siedmiu kategoriach wiekowych, z podziałem na zawodników z licencją PZLA i bez. Co ważne, każdy miesiąc podsumowywany jest oddzielnie, wiec nie ma znaczenia czy bawisz się w Lidze od lat czy dołączysz dzisiaj!

Pomysły na prezenty czy rady od Shegumo?

Liga Biegowa to także platforma z wartościowymi treściami dla biegaczy. Szukacie inspiracji na prezent dla biegacza? A może zainteresuje Was wywiad z wicemistrzem Europy w maratonie z 2014 r., Yaredem Shegumo, o tym, jak zbudować bazę pod przyszły sezon? Te i wiele innych tematów znajdziecie na LigaBiegowa.pl

Jak to działa?

Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

  • Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie LigaBiegowa.pl
  • Można rywalizować na czterech dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km
  • Wyniki z biegów rejestruje się samodzielnie za pomocą prostego formularza na stronie. Do zabawy można wprowadzać wyniki zarówno ze zorganizowanych startów, jak i z biegów indywidualnych, treningowych odbywanych w trakcie trwania danego etapu.
  • Każdy miesiąc to jeden etap rywalizacji i każdy jest podsumowywany oddzielnie.
  • Co miesiąc do wygrania są bony na produkty Oshee o wartości 50 zł. Nagrody przyznawane są na czterech dystansach, w podziale na płeć, w podziale na 7 kategorii wiekowych oraz w podziale na zawodników z licencją PLZA oraz amatorów.

Powalcz o nagrody na koniec sezonu!

To proste! Wystarczy wejść na stronę Liga Biegowa, zarejestrować się i wprowadzić swoje „życiówki” z grudniowych biegów. Na rejestrację wyników jest czas tylko do niedzieli, 19 grudnia!

Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste!
Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste!
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Apple Watch 7 - pierwsze wrażenia. Czy pozbędę się swego zegarka biegowego?

Apple Watch 7 - pierwsze wrażenia

Następne
Biegacze nie powinni zapomnieć o białku

Białko, najlepsze źródła dla biegaczy

Powiązane artykuły

przygotowania do 13 pzu polmaratonu warszawskiego ida pelna para 01
Czytaj dalej

Przygotowania do 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego idą pełną parą

Za nieco ponad miesiąc wystartuje 13. edycja Półmaratonu Warszawskiego. Dzisiaj to jeden z najważniejszych biegów w tej części Europy. Tym bardziej trudno sobie wyobrazić, że te zawody mają zaledwie 12 lat. Przywołując najświeższe informacje na temat tegorocznej edycji imprezy, chcielibyśmy jednocześnie przypomnieć jak wyglądała dotychczasowa historia rywalizacji na dystansie 21 km i 97,5 metrów w stolicy
ponad 7100 biegaczy w pierwszej kolejce cyklu city trail 02
Czytaj dalej

Ponad 7100 biegaczy w pierwszej kolejce cyklu CITY TRAIL

4893 dorosłych i 2233 dzieci – tak przestawia się frekwencja w pierwszych dziesięciu biegach Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w edycji 2019/2020. W zawodach wystartowało aż 25 medalistów i medalistek mistrzostw Polski. Druga seria tego ogólnopolskiego cyklu rusza już 2 listopada.