fbpx
jakies plany na 04 03 2018 zapraszamy do wiazowna konkurs 03

Jakieś plany na 04.03.2018? Zapraszamy do Wiązowny

Do 38. Półmaratonu Wiązowskiego zostało już niespełna 50 dni! Mamy nadzieję, że formę macie już przygotowaną, bo mamy dla was trzy pakiety startowe na tę imprezę.

Do 38. Półmaratonu Wiązowskiego zostało już niespełna 50 dni!  Mamy nadzieję, że formę macie już przygotowaną, bo mamy dla was trzy pakiety startowe na tę imprezę.

W pakiecie startowym każdy z trzech wspaniałych znajdzie koszulkę techniczną, plecak-worek sportowy i chustę typu buff z logo imprezy. Po biegu zawodnicy każdego z dystansów otrzymają medal na mecie (pierwszy medal w ramach Grand Prix Traktu Brzeskiego) oraz bezpłatne zdjęcia, wideo oraz dyplom elektroniczny.

Kto z nami trenuje, ten super koszulkę otrzymuje!

Od 14.01.2018 zapraszamy na cykl spotkań biegowych

Polecamy zajrzeć na stronę wydarzenia Trenuję do Półmaratonu Wiązowskiego na Facebooku, gdzie znajdziecie harmonogram spotkań. Będziemy tam też zamieszczać informacje dotyczące treningów oraz relacje z nich. Pierwszych 50 osób, które wezmą udział w spotkaniach biegowych, otrzyma specjalnie przygotowaną i przystosowaną do wiązowskich warunków treningową koszulkę!

jakies-plany-na-04-03-2018-zapraszamy-do-wiazowna-konkurs-01

O Wasze samopoczucie po biegu zadbają zaprzyjaźnieni masażyści oraz wiązowska stołówka jeśli byliście w Wiązownie, to pewnie wiecie, że tutaj nie pożałują wam posiłku regeneracyjnego. Jeśli nie, to warto się o tym przekonać!

Jeżeli chcecie znaleźć się na liście startowej tego półmaratonu, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Co zrobić żeby wygrać?

To łatwe! Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedziec na proste pytanie: dlaczego właśnie dystanse półmaratońskie lubisz biegać najbardziej? Swój komentarz zamieść pod artykułem albo pod postem na Faceooku. Na odpowiedzi czekamy do 21.01.2018 włącznie. Szczęśliwych posiadaczy pakietów ogłosimy na Facebooku, w komentarzu pod artykułem, następnego dnia.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
maraton czy polmaraton w lodzi sam zdecydujesz ktory dystans chcesz przebiec 05

Maraton czy półmaraton? W Łodzi sam zdecydujesz, który dystans chcesz przebiec

Następne
latarki na kemping biegacza zacznij przygotowania 06

Latarki na kemping biegacza - zacznij przygotowania

Powiązane artykuły