38. Półmaraton Wiązowski – na dobry start!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Siedem biegów dla każdego, w każdym wieku, w tym dla najmłodszych. Wyjątkowa półmaratońska trasa, na której przekonacie się, że płasko wcale nie musi znaczyć nudno, a „w mordę wind” nie tylko żeglarzom wieje w twarz. Zapraszamy do Wiązowny, gdzie już 38. raz rozpoczniecie biegową wiosnę.

Od lat utarło się, że jedną z lepszych okazji do sprawdzenia efektywności zimowych treningów biegowych na Mazowszu jest Półmaraton Wiązowski. O prawdziwości tych słów będzie można przekonać się 4 marca –  w samo południe wystartuje bieg główny na dystansie 21,097 km. Tradycyjnie towarzyszyć mu będzie Wiązowska 5-tka oraz biegi młodzieżowe i dziecięce: Mały Półmaraton, Mały Ćwierćmaraton i Bieg Krasnoludków. Trasy posiadają atest PZLA.

38-polmaraton-wiazowski-na-dobry-start-01

Zapisy elektroniczne startują 15 grudnia. Po raz pierwszy będziecie mieli  możliwość wyboru pakietu startowego – z koszulką lub bez niej. Do 31 stycznia uczestnicy półmaratonu zapłacą 45 zł za pakiet bez koszulki, a za pakiet z koszulką 60 zł. Wysokość opłaty startowej dla zawodników Wiązowskiej 5-tki to 25 zł za pakiet bez koszulki lub 40 zł za pakiet z koszulką. Od czwartku, 1 lutego opłata startowa ulegnie podwyższeniu, a w pakietach będzie koszulka biegowa! Przypominamy, że dla dzieci i młodzieży udział w Małym Półmaratonie, Małym Ćwierćmaratonie lub Biegu Krasnoludków jest bezpłatny!

Start, meta oraz miasteczko biegowe zlokalizowane będą przy Szkole Podstawowej w Wiązownie. Szczegółowe informacje na temat biegu znajdziecie pod adresem TUTAJ

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

38-polmaraton-wiazowski-na-dobry-start-02

Bądźcie z nami 4 marca w Wiązownie.