fbpx
gdansk na piatke impreza towarzyszaca 4 gdansk maraton 01

“Gdańsk Na Piątkę” – impreza towarzysząca 4. Gdańsk Maraton

Zapraszamy do udziału w biegu “Gdańsk na Piątkę”, imprezie towarzyszącą 4. Gdańsk Maratonu. 14 kwietnia 2018 r., w przeddzień startu na królewskim dystansie, odbędzie się bieg na atestowanym dystansie 5 km.

Zapraszamy do udziału w biegu “Gdańsk na Piątkę”, imprezie towarzyszącą 4. Gdańsk Maratonu. 14 kwietnia 2018 r., w przeddzień startu na królewskim dystansie, odbędzie się bieg na atestowanym dystansie 5 km. 

W czasie gdy maratończycy będą odbierać swoje pakiety startowe, ich znajomi i rodziny będą mieć niepowtarzalną okazję poczuć „maratoński” klimat i wystartować w krótkim biegu, którego start i meta będą dokładnie w tym samym miejscu, w którym dzień później rozpoczną i zakończą swoją biegową przygodę maratończycy. Dla wszystkich uczestników biegu na 5 km przygotowaliśmy pamiątkowy medal. Przewidzianych jest 2000 miejsc. Opłata startowa wynosi 29 PLN.

gdansk-na-piatke-impreza-towarzyszaca-4-gdansk-maraton-03

Szczegółowe informacje i oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: gdanskmaraton.pl., oraz w poniższym materiale

 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
niezapomniana trasa i mnostwo emocji na punktach kibicowania poznajcie trase doz maratonu lodz 03

Niezapomniana trasa i mnóstwo emocji na punktach kibicowania. Poznajcie trasę DOZ Maratonu Łódź!

Następne
latarka fenix ld12 wielozadaniowa towarzyszka biegaczy 01

Latarka Fenix LD12 – wielozadaniowa towarzyszka biegaczy

Powiązane artykuły

ruszyla rejestracja biegaczy na orlen warsaw marathon 2018 01
Czytaj dalej

Ruszyła rejestracja biegaczy na ORLEN Warsaw Marathon 2018!

Już 22 kwietnia 2018 r. na starcie ORLEN Warsaw Marathon stanie kilka tysięcy biegaczy. Zawodnicy tradycyjnie będą mieli możliwość wystartowania w jednym z dwóch biegów – 42,195 km oraz 10 km. Już dziś można zapisywać się na listach startowych największej imprezy biegowej w kraju!
warszawskie firmy pobiegna z pomoca 01
Czytaj dalej

Warszawskie firmy pobiegną z pomocą!

Trwają zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy! Będzie to już szósta edycja jednej z największych firmowych imprez sportowych organizowanych w Warszawie. W zeszłym roku w wydarzeniu uczestniczyło ponad 2500 biegaczy ze stolicy Polski.