fbpx
4 gdansk maraton to wyjatkowa trasa w wyjatkowym miescie 01

4. Gdańsk Maraton to wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście!

4. Gdańsk Maraton to wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście! Warto już dziś zaplanować start w imprezie, która odbędzie się 15 kwietnia 2018 roku. Tego samego dnia, razem z maratonem wystartuje również Sztafeta Maratońska. To idealna możliwość dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o pokonaniu królewskiego dystansu.

4. Gdańsk Maraton to wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście! Warto już dziś zaplanować start w imprezie, która odbędzie się 15 kwietnia 2018 roku. Tego samego dnia, razem z maratonem wystartuje również Sztafeta Maratońska. To idealna możliwość dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o pokonaniu królewskiego dystansu.

Start w sztafecie to znakomita forma integracji i zespołowego działania na rzecz wspólnego sukcesu. Wystarczy zaprosić kogoś z rodziny, przyjaciół, kolegów z firmy, zebrać czteroosobową drużynę i zgłosić się do sztafety. Zawodnicy biorący udział w maratonie mogą również w ten sposób zapewnić sobie znakomite wsparcie na trasie, które z pewnością pozwoli zwalczyć każdy kryzys. Bieg podzielony na cztery różnej długości zmiany (ok. 16,4 km/8,4 km/10,7 km/6,7 km), powoduje, że 4. Gdańsk Maraton staje się imprezą dla każdego!

4-gdansk-maraton-to-wyjatkowa-trasa-w-wyjatkowym-miescie-02

By zarejestrować sztafetę, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: gdanskmaraton.pl. Obowiązuje limit 200 drużyn czteroosobowych.

Wysokość opłaty wpisowej /za drużynę/:

  • do 28.02.2018 r. – 319 PLN
  • 01.03 do 26.03.2018 r. – 399 PLN

Wszyscy Uczestnicy, którzy ukończą Sztafetę Maratońską otrzymają na mecie pamiątkowe medale oraz pakiet startowy, który przysługuje wszystkim maratończykom.

4-gdansk-maraton-to-wyjatkowa-trasa-w-wyjatkowym-miescie-04

“Gdańsk is brilliant. Gdańsk jest genialny, jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w Europie i łatwo zrozumieć dlaczego. Oprócz pięknych historycznych budynków jest tu wiele szalonych i ciekawych rzeczy do zrobienia”. Tak miasto widzi popularny portal turystyczny The Culture Trip.

Przekonajcie się sami i wybierzcie 4. Gdańsk Maraton.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
latarki na kemping biegacza zacznij przygotowania 06

Latarki na kemping biegacza - zacznij przygotowania

Następne
zupelnie nowa trasa 13 polmaratonu warszawskiego 01

Zupełnie nowa trasa 13. Półmaratonu Warszawskiego!

Powiązane artykuły

odkryj z nami dzika strone warszawy wiosna bieg weganski latwiej niz myslisz 01
Czytaj dalej

Odkryj z nami dziką stronę Warszawy wiosną. BIEG WEGAŃSKI Łatwiej niż myślisz!

Za oknem pełnia wiosny, a do majowej edycji Biegu Wegańskiego zostało 10 dni - ostatni moment na zapisy! Na biegaczy czeka piękna nadwiślańska ścieżka, dystanse od 2,5 do 21 km oraz jeden z największych w Polsce targów z kuchnią roślinną - Zabiegany Targ Wegański. Szczególną atrakcją wiosennego wydarzenia będzie seria spotkań ze znanymi postaciami ze świata sportu, kulinariów i ekologii czyli Kwadrans z... Zapowiada się PYSZNE BIEGANIE ! UWAGA: do udziału w wydarzeniu zapraszamy WSZYSTKICH, niezależnie od diety i poglądów.