ENERGYTAKEOVERWARSAW – weź udział w biegu innym niż wszystkie

Limit osiągnięty – 300 osób zarejestrowanych do The Energy Takeover Warsaw.To szczęśliwcy, którzy wezmą udział w biegu innym niż wszystkie. Zainteresowanie było ogromne. Nic w tym dziwnego, bo to wyjątkowa gra miejska, która zakończy się energetyczną imprezą. Labirynty ulic, parki, zaułki i ścieżki miasta będą areną dla biegaczy, którzy na wyznaczonych trasach pokonają tzw. boosty, wyzwalające moc i siłę. Wystartują trzy drużyny, którymi pokierują  ambasadorzy biegu – Agnieszka Szulim, Kasia Burzyńska i Piotr Kędzierski. Zwieńczeniem wieczoru będzie energetyczne afterparty, na którem zagrają Exboyfriendsi Dj Invent. Biegacze, którym nie udało się zapisać we środę, będą mieli możliwość wygrania zaproszeń  na bieg i afterparty poprzez konkursy na Facebooku.

1 kwietnia w Sklepie Biegacza Warszawa – Powiśle pojawiło się wiele osób zainteresowanych rejestracją do najbardziej energetycznej gry miejskiej dla biegaczy. Kolejka ciągnęła się w nieskończoność, a najwytrwalsi dostali upragnioną opaskę, która uprawnia ich do biegu. Zapisującym towarzyszyła Kasia Burzyńska, która pokieruje jedną z grup. Dziennikarka była pod wrażeniem wszystkich osób, które przyszły do sklepu.

„Jak widzę tę wielką kolejkę ludzi, którzy chcą biec i są w stanie czekać tu godzinami, żeby tylko się zapisać, to serce mi rośnie do granic możliwości! To jest super energetyczna impreza, pozytywna, ze świetnymi ludźmi i niech żałują Ci, których tu dziś z nami nie ma.”

The Energy Takeover Warsaw to gra dla osób, które kochają bieganie, lubią Warszawę, chcą poznać nowych ludzi i zabawić się do białego rana.  Biegacze będą eksplorować Śródmieście Warszawy w blasku świateł latarni. Trzema drużynami pokierują Agnieszka Szulim, Kasia Burzyńska i Piotr Kędzierski, których wesprą profesjonalni trenerzy biegowi. Wśród nich jest Hubert Duklanowski, który nie może się doczekać, by wystartować razem ze swoją drużyną. „To impreza niewiarygodnie energetyczna i tę energię chcę z moimi biegaczami spożytkować na sportowo, na biegowo, na radośnie”.

energytakeoverwarsaw-wez-udzial-w-biegu-innym-niz-wszystkie-120150401-0002

Podczas samej gry miejskiej każdy z zespołów będzie reprezentował inne barwy i pracował w grupie na zwycięstwo całej drużyny. Liderzy będą dopingować uczestników na trasie biegu, a po nim bawić się razem podczas imprezy nakręconej m.in. przez Piotra Kędzierskiego. „Po takim wysiłku fizycznym potrzebna jest odrobina relaksu, odprężenia, pozbycia się tych emocji, które towarzyszą rywalizacji sportowej. Myślę, że w naszym towarzystwie to się uda” – mówił podczas zapisów Piotrek.

Bieg – daj się ponieść energii

Szalona rywalizacja na 10 kilometrowej trasie. Zawodnicy podzieleni na zespoły – niebieski, różowy i żółty będą ścigać się na trzech różnych trasach. Na nich napotkają cztery punkty „boosty”, które dodadzą im energii. Po przebiegnięciu dystansu, zawodnicy na mecie otrzymają unikatowe koszulki #energytakeoverWarsaw.

energytakeoverwarsaw-wez-udzial-w-biegu-innym-niz-wszystkie-120150401-0003

Afterparty – niech moc będzie z Tobą

energytakeoverwarsaw-wez-udzial-w-biegu-innym-niz-wszystkie-16 Tego jedynego wieczoru Teatr WARSawy zmieni się w miejsce imprezowe. Muzyka wypełni monumentalne wnętrza wyjątkowego teatru, a uczestnicy będą mieli niecodzienną szansę przeżyć jedną z najbardziej energetyczną imprez w tym mieście rozkręconych przez Exboyfriends i Dj Inventa. Zabawa potrwa do białego rana. Limitowane zaproszenia, dla osób niebiorących udziału w biegu, będą do zdobycia w wielu konkursach. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

adidas Ultra BOOST™- biegaj jak nigdy dotąd

Gra  miejska jest dedykowana nowemu modelowi buta adidas Ultra Boost. Dzięki piance boost stworzonej z 2,5 tysiąca małych kapsułek, treningi są lżejsze i dużo przyjemniejsze. To także świetna amortyzacja: podeszwa pochłania energię i odciąża stawy, które podczas wykonania tysięcy kroków na każdym treningu, „dostają w kość”.

Plan imprezy 11 kwietnia:

  • 21:00 – start 10 km biegu z trzech punktów w Warszawie
  • 22:00 – afterparty w Teatrze WARSawy
  • Dołącz do wydarzenia na FB