Ciesz się bieganiem w Warszawie i wygrywaj!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Adidas – oficjalny sponsor 38. PZU Maratonu Warszawskiego, pokazuje, że bieganie to ludzie, miejsca i ich dobra energia.  Poczujcie to! Weźcie udział w konkursie #WHYIRUNWARSAW, przyjdźcie na specjalną strefę adidas na EXPO Sport&Fitness i na strefę na mecie, gdzie będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie na podium.

ciesz-sie-bieganiem-w-warszawie-i-wygrywaj-02

Wygraj zapas sprzętu biegowego od adidas i wyjątkowy weekend w Warszawie

Każdy biegacz ma swoją historię. Pokaż wszystkim, dlaczego biegasz w Warszawie! Wstaw na Instagrama zdjęcie z hashtagiem #whyirunwarsaw i czekaj na dobre wieści.

Nagrodą główną w konkursie jest roczny zapas sprzętu biegowego od adidas oraz wyjątkowy weekend w Warszawie, podczas którego zwycięzcę czeka m.in. relaks w SPA, pozytywna zmiana wizerunku (fryzjer, wizażysta, stylista), profesjonalna sesja zdjęciowa oraz wyjątkowy trening ze zwiedzaniem Warszawy w tle. Do wygrania także zegarki miCoach Fit Smart lub plecaki Terrex Speed Backpack. Na strefie adidas podczas Expo Sport&Fitness znajdziecie wielką galerię Waszych fotografii i każdy będzie mógł odebrać wydruk swojego zdjęcia. Konkurs trwa od 14 do 24 września. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko opublikować zdjęcie z hashtagiem #WHYIRUNWARSAW (profil na Instagramie musi mieć status publiczny).

Strefa adidas na Expo 38.PZU Maratonu Warszawskiego

Wszystkich biegaczy i kibiców zapraszamy na strefę adidas podczas Expo Sport&Fitness! Będzie tam można zaopatrzyć się w produkty z najnowszej kolekcji biegowej adidas, zbadać ruch stopy i dobrać odpowiednie obuwie za pomocą Run Genie oraz odebrać maratońskie tatuaże z międzyczasami, które ułatwią kontrolę tempa biegu. Będziemy się też oznaczać na wielkiej, biegowej mapie Warszawy! Na strefę zapraszamy w piątek (23.09) w godz. 12-20 i w sobotę w godz. 10-20.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!


21maj(maj 21)00:0023(maj 23)18:00WyróżnionyGdańsk Maraton 5.5Maraton, sztafeta maratońska i 5km

ciesz-sie-bieganiem-w-warszawie-i-wygrywaj-03

Strefa foto na mecie

Kolejną atrakcją jest specjalna strefa foto na mecie Maratonu i Biegu na Piątkę, na której zdjęcia będą robić profesjonalni fotografowie. Pokaż nam, jak cieszysz się z ukończonego biegu i zrób sobie zdjęcie z medalem!  

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?