adidas Supernova Glide Boost – transformuj swoje bieganie

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Rewolucyjna technologia BOOST™ połączona z kultową linią butów treningowych Supernova? Z tego połączenia musi wyjść Twoja nowa życiówka. Poznajcie nasze najnowsze buty biegowe – adidas Supernova Glide Boost!

BOOST™ – o co chodzi? Przypominamy!

BOOST™ to rewolucyjny materiał amortyzujący. Jego główną koncepcją jest podzielenie materiału ze stałych granulek (TPU) na tysiące małych kapsułek umieszczonych w podeszwie, które zbierają i oddają energię. Dzięki swojej unikalnej strukturze pozwalają one wytworzyć jeszcze więcej energii podczas każdego odbicia od podłoża. Pierwszym, premierowym butem, który był wyposażony w nową, fascynującą technologię był adidas Energy Boost. Zyskał on olbrzymią popularność wśród biegaczy i uznanie wśród fachowców – najbardziej prestiżowy magazyn biegowy na świecie – “Runner’s World” przyznał mu tytuł najlepszego debiutu roku 2013. Od teraz BOOST™ jest obecny także w linii Supernova.

One pomogą Ci biec szybciej

Nowe Supernova Glide z BOOST™ to nie tylko nowa amortyzacja. To zmiana całej konstrukcji buta, która ma na celu poprawienie Twoich rezultatów.

Biegnący od okolic pięty aż po śródstopie TORSION® SYSTEM jednocześnie zwiększa stabilizację ruchu, zabezpieczając przed niespodziewanym skręceniem. Wspomaga również naturalne przetoczenie stopy z pięty na palce.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Aby umożliwić Ci wykonywanie treningów nawet w najtrudniejszych warunkach adidas Supernova Glide Boost wyposażyliśmy w dobrze znaną z przemysłu samochodowego gumę Continental™. Sprawdzona gumowa mieszanka gwarantuje lepszą przyczepność na mokrej i śliskiej nawierzchni niż inne materiały nawet na suchym podłożu.

Dodatkowo, adidas Supernova Glide Boost posiadają bezszwową siateczkę w górnej części butów, która eliminuje ryzyko obtarć.

adidas Supernova Glide Boost ważą kolejno: 295 (męskie) lub 250 gram (damskie). Drop pięta/palce wynosi tylko 10 mm.  Buty są kompatybilne z aplikacją adidas miCoach.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.adidas.pl/running/, www.facebook.com/adidasRunningPL, oraz na www.micoach.pl.

Buty, w różnych wersjach kolorystycznych, znajdziesz w adidas sklepie internetowym – www.adidas.pl/shop, salonach adidas oraz sklepach partnerskich. Cena: 499 zł.

Nie czekaj – odmień swoje bieganie!

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę