​adidas SPEEDFACTORY. Przyszłość tworzenia

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

adidas uruchomił projekt adidas Made For (AM4). Wypuszcza serię butów tworzonych wspólnie z biegaczami. To wielki krok dla rozwoju innowacyjnej fabryki adidas SPEEDFACTORY, która rewolucjonizuje proces produkcji sprzętu sportowego. Fabryka pozwala na bardzo szybką, w pełni zautomatyzowaną i zindywidualizowaną produkcję obuwia. Już wkrótce każdy będzie mógł stworzyć buty idealnie dopasowane do własnych potrzeb!

AM4 to seria butów biegowych stworzonych specjalnie dla mieszkańców największych i najbardziej rozbieganych miast świata. Na rynku pojawiły się już adidas Made For London (AM4LDN) i adidas Made For Paris (AM4PAR), dwa pierwsze z sześciu modeli dedykowanych wybranym miastom. Wszystkie są projektowane we współpracy z lokalnymi biegaczami, aby produkt odpowiadał specyficznym wymaganiom danego miasta. AM4 to pierwszy projekt innowacyjnej fabryki adidas SPEEDFACTORY i wielki krok ku przyszłości, w której każdy będzie mógł uprawiać sport w totalnie spersonalizowanych butach.

Fabryka SPEEDFACTORY znajduje się w Ansbach, w Niemczech. Ten pozornie zwykły, przemysłowy budynek skrywa prawdziwy przełom w produkcji obuwia. To innowacyjna, w pełni zautomatyzowana fabryka, która umożliwia badanie, testowanie i tworzenie butów wraz ze sportowcami. Dzięki automatyzacji produkcji, pozwala wdrażać zindywidualizowane rozwiązania w niezwykle szybkim tempie i na niespotykaną skalę.

Dotychczas SPEEDFACTORY wykorzystywano do projektowania obuwia dla nielicznej grupy najlepszych, zawodowych sportowców. Pilotażowy projekt AM4 jest pierwszym na taką skalę, stając się równocześnie kopalnią wiedzy o potrzebach konsumentów i lokalnych rynkach.

SPEEDFACTORY gwarantuje nam szybkość, precyzję i absolutne dopasowanie. To jest przyszłość produkcji. Finalnie pozwoli nam to na tworzenie unikalnych rozwiązań produktowych opartych na indywidualnych potrzebach i pragnieniach sportowców. Naszym celem jest dostarczyć Wam dokładnie to, czego, gdzie i kiedy chcecie – mówi Paul Gaudio, adidas Global Creative Director.

adidas-speedfactory-przyszlosc-tworzenia-02

Niemiecka fabryka SPEEDFACTORY wkrótce zostanie połączona z drugim takim obiektem w Atlancie (USA), by rozwijać projekt AM4. W 2018 roku swoich modeli AM4 doczeka się Los Angeles (AM4LA), Nowy Jork (AM4NYC), Tokio (AM4TKY) i Szanghaj (AM4SHA).

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?