41. PKO Półmaraton Szczecin – edycja wirtualna

Medal 41. PKO Półmaraton Szczecin
Medal 41. PKO Półmaraton Szczecin - edycja wirtualna

Zapraszamy wszystkich biegaczy, aby przyłączyli się i pobiegli w 41. PKO Półmaraton Szczecin – Edycja Wirtualna. Jest to pierwsza taka okazja, aby biegając tam gdzie właśnie przebywacie tj. w domu, na wakacjach czy w delegacji, wziąć udział w wydarzeniu, które otwiera się na biegaczy z całej Polski, a nawet z całego świata.

Półmaraton Szczecin to jeden z najstarszych półmaratonów w Polsce. W zeszłym roku odbyła się jubileuszowa 40. edycja, która zgromadziła na starcie ponad 4700 biegaczy, w tym ponad 1000 dzieci w Biegu Pirata.

Niestety w tym roku pandemia dyktuje warunki. Dzisiejsze ograniczenia spowodowały, że w tym roku zmierzamy w całkiem nowym, ale bardzo ciekawym kierunku. Proponujemy formułę wirtualną, która daje każdemu szansę zdobycia medalu z 41. PKO Półmaratonu Szczecin

Medal 41. PKO Półmaraton Szczecin będzie wyjątkową pamiątką.
Medal 41. PKO Półmaraton Szczecin będzie wyjątkową pamiątką.

Jako największa impreza naszego regionu chcemy przez taką formułę zachęcić jak najwięcej ludzi do biegania i dać niepowtarzalną okazję do bycia dumnym członkiem biegowej społeczności z „półmaratonowym” medalem na szyi.

Jeśli biegasz i brakuje Ci dużych imprez, nie zwlekaj zarejestruj się i pobiegnij wirtualnie w Szczecinie – 41. PKO Półmaraton Szczecin ma naprawdę ciekawą propozycję i przepiękny medal.

W tym roku możesz to zrobić tak jak lubisz „na raz” lub jeśli nie czujesz się na siłach to „na raty” masz na to cały miesiąc. Możesz pobiec w dzień lub w nocy, w lesie lub w mieście, nad jeziorem lub w górach – zrób to po swojemu i przyłącz się do nas w ten trudny i dziwny czas.

Pokażmy, że bieganie nie boi się wirusa, że bieganie nie zna granic ani barier, że biegać każdy może, a imprezy biegowe są właśnie tym miejscem i czasem gdzie możemy się spotkać i być razem – w tym roku w taki właśnie sposób.

Na listach startowych jest już ponad 1500 osób. Wirtualnie pobiegną biegacze z całej Polski i z zagranicy. Uczestnicy pobiegną w ponad dziesięciu różnych państwach m.in. w Portugalii, Szwajcarii, Wielkiej Brytania, a nawet w Stanach Zjednoczonych. 

Najważniejsze informacje:

  • zapisy do 30 sierpnia,
  • biegamy od 1 do 30 sierpnia,
  • biegniemy „na raz” lub „na raty”,
  • biegamy gdzie chcemy i z kim chcemy,
  • do 31 lipca niższa opłata startowa,
  • w pakiecie przepiękny medal i koszulka do wyboru.

Szczegóły na stronie: halfmarathon.szczecin.pl

41. PKO Półmaraton Szczecin - pobiegnij na raz bądź na raty.
41. PKO Półmaraton Szczecin – pobiegnij na raz bądź na raty.