fbpx
Foto Bartosz Jankowski

30 dni do 22. Poznań Maratonu. Coraz więcej zapisanych!

Na miesiąc przed startem 22. Poznań Maratonu do biegu zgłosiło się już ponad 4 tysiące zawodniczek i zawodników. Uczestnicy maratonu i wszyscy sympatycy mogą już zamawiać odzież z kolekcji przygotowanej przez AdRunaLine specjalnie naszą imprezę.

Liczba osób na liście startowej 22. Poznań Maratonu przekroczyła 4 tysiące i stale rośnie. 

– To zdecydowanie więcej niż podczas zeszłorocznego biegu. Mamy nadzieję, że taki wzrostowy trend będzie się w Poznaniu utrzymywał. Do biegania w maratonie zachęcamy na różne sposoby, a jednym z nich jest Poznań Five. Liczymy, że wśród osób, które w tym roku pobiegną na 5 km, będą też takie, które w przyszłości zdecydują się na „królewski dystans” – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznań Maratonu.

22PM Motywator 4000

Udział w biegu Poznań Five, który jest imprezą towarzyszącą Maratonu, zapowiedziała już Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka

– Po sezonie bieg w „piątce” będzie znakomitą formą rekreacji, chociaż nie zamierzam na razie wydłużać profesjonalnych startów do 5 kilometrów – żartuje mistrzyni Europy z Berlina i wicemistrzyni świata z Dohy.

22PM Motywator wyciszkiewicz

W 22. Poznań Maratonie oraz Poznań Five można pobiec w odzieży przygotowanej specjalnie na Maraton przez partnera imprezy AdRunaLine. Na chętnych czekają nie tylko koszulki startowe, ale również cała gama produktów od spodenek i legginsów poprzez bluzy aż po wiatrówki. Kolekcję zdobi motyw przewodni tegorocznego biegu – wzór układający się w liczbę 22. Ilość produktów jest limitowana, zakup jest możliwy zarówno on-line w formie preorderu na stronie https://www.adrunaline.pl/ jak i stacjonarnie w Oficjalnym Sklepie 22. Poznań Maraton  na terenie MTP w trakcie trwania imprezy.

Kolekcja odziezy Maraton 2023

Więcej informacji oraz zapisy: www.marathon.poznan.pl 

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
23.-Bieg-po-Nowe-Zycie-1

23. Bieg po Nowe Życie pełen dobrych i „magicznych” liczb!

Następne
resize F91A3485

Już w tę niedzielę, 24 września PGE Energia Ciepła 16. Bieg Trzech Kopców – jedyny taki bieg górski w centrum dużego miasta!

Powiązane artykuły