fbpx
1MILA to również: Lekka Piątka (5km), 1 Mila (1609m - w randze Amatorskich Mistrzostw Poznania w biegu na milę), Sztafety 4x400m oraz bezpłatne Kinder Joy of moving Biegi Dzieci (100m, 400m i 800m).

1MILA Poznań już 26 września! Stań na starcie Olimpijczykami!

Trwają ostatnie dni zapisów na 1MILĘ – mityng lekki i atletyczny w Poznaniu. Już w przyszłą niedzielę, 26 września na poznańskim Golęcinie każdy amator biegania będzie mógł sprawdzić swoje siły na stadionowej bieżni i spotkać się na starcie z Olimpijczykami! Zapisy trwają tylko do piątku, 17 września!

W tym roku na mityngu 1MILI do wyboru są aż cztery konkurencje: Lekka Piątka (5km), 1 Mila (1609m – w randze Amatorskich Mistrzostw Poznania w biegu na milę), Sztafety 4x400m oraz bezpłatne Kinder Joy of moving Biegi Dzieci (100m, 400m i 800m). Każdy będzie mógł poczuć się jak na prawdziwym mityngu lekkoatletycznym, dostając imienny numer startowy, będąc imiennie wyczytywanym na start, wreszcie biegnąc w blasku stadionowych jupiterów. Oprawy dopełniają profesjonalny komentarz sportowy i stadionowy doping. Na mecie każdy uczestnik zawodów dostanie pamiątkowy medal.

Stań na starcie z Olimpijczykami!

1MILA to także niezwykła okazja do spotkania i pobiegania z profesjonalnymi sportowcami! Na imprezie obecna będzie Ambasadorka 1MILI, najwybitniejsza polska biegaczka średniodystansowa, Joanna Jóźwik. Razem z amatorami pobiegną również inni wybitni Olimpijczycy – pływak Paweł Korzeniowski i dziesięcioboista Paweł Wiesiołek, a także popularny muzyk, Jacek „Mezo” Mejer.
Z gwiazdami będzie można także spotkać się i porozmawiać podczas „Milowej Akademii Biegowej”, czyli cyklu paneli dyskusyjnych ekspertami, które będą się odbywać przez cały czas trwania imprezy.

Pobiegnij i pomóż! 

Bardzo ważny jest też charytatywny wymiar imprezy. Pakiet startowy można kupić w wariancie charytatywnym, który zawiera cegiełkę w całości przeznaczaną na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji Zdrowy Ruch, pomagający młodych, zdolnym sportowcom w trudnej sytuacji materialnej.

1MILA to wydarzenie całodzienne. Poza konkurencjami biegowymi, dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne atrakcje. Obok stadionu stanie strefa expo, foodtrucki i sportowe miasteczko dla dzieci Kinder Joy of moving. Przez cały czas trwania imprezy będzie działać także Milowa Akademia Biegowa Totalizatora Sportowego, a rozmowy z gwiazdami i ekspertami będą poprzeplatane licznymi konkursami z nagrodami! Zapisy trwają do piątku, 17.09!

Zapisy i więcej o informacji o imprezie: www.1mila.pl/poznan

Na zawody zaprasza MEZO.
Na zawody zaprasza MEZO.
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Wolontariusze Fundacji Ronalda McDonalda gwarantują fantastyczną atmosferę!

Zapraszamy do biegania w Strzegomiu – Granitowym Sercu Polski!

Następne
14. Bieg Trzech Kopców

Trasa 14. Biegu Trzech Kopców

Powiązane artykuły

pobiegniesz z kazikami zapraszamy 01
Czytaj dalej

Pobiegniesz z Kazikami? Zapraszamy!

Już ponad 600 osób zgłosiło się do startu w XI Biegu Kazików. Nasz bieg cieszy się niezmienną popularnością i liczymy jako organizatorzy na kolejny rekord frekwencji. Przypominamy, że bieg odbędzie się 11 marca w ramach obchodów Dni św. Kazimierza Patrona Miasta Radomia.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM