17 dni do półmaratońskiej wiosny

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Do startu 38. Półmaratonu Wiązowskiego pozostało 17 dni, a na liście startowej biegu głównego i Wiązowskiej 5-tki jest już prawie 2,5 tys. zawodników i zawodniczek! To dokładnie tyle, ile w zeszłym roku wzięło udział we wszystkich biegach – biegu głównym na dystansie 21,097km, Wiązowskiej 5-tce, Biegach Dziecięcych i Młodzieżowych oraz w Biegu Krasnoludków. Szykuje się zatem znaczący wzrost frekwencji.

Do startu czasu coraz mniej, więc nie zapomnijcie zarejestrować się do wiązowskich biegów. Przypominamy, że zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są tylko do 24 lutego, a koszt udziału w biegach to 50 zł za Wiązowską 5-tkę i 80 zł za połówkę. W tej edycji imprezy nie ma limitu zawodników, jeśli więc w ostatniej chwili zdecydujecie się na start w Wiązownie, to zapraszamy do odwiedzenia biura zawodów. W dniu zawodów, 4 marca opłata startowa wyniesie 70 zł za Wiązowską 5-tkę i 100 zł za bieg główny na dystansie 21,097km.

18-dni-do-polmaratonskiej-wiosny-04

Pobiec w 38. Półmaratonie Wiązowskim będzie można nie tylko dla wyniku i dobrej zabawy. Każdy zawodnik, od Krasnoludka do Seniora, może wziąć udział w charytatywnej akcji biegowej „Biegnę dla Rysia” organizowanej przez Fundację PKO Banku Polskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji – wystarczy przyczepić na koszulkę identyfikator akcji, kartkę z napisem „biegnę dla Rysia” i dotrzeć z nią do mety. Zaangażowanie zawodników zostanie przeliczone na konkretną pomoc – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na rzecz chłopca. Kartki-identyfikatory akcji będzie można odbierać w dniu biegu w biurze zawodów w godz. 7.30 – 11.00.

Podczas 38. edycji imprezy czekać na Was będzie kilka nowości, które pomogą Wam w walce o wspaniałe wyniki. I tak, przed startem warto skorzystać z propozycji Organizatora i poświęcić kilka minut na wspólną rozgrzewkę. Zawodnicy biorący udział w Wiązowskiej 5-tce, po raz pierwszy będą mogli skorzystać z punktu regeneracyjnego – wypatrujcie go po 3 kilometrze. Organizator nie zapomniał też o półmaratończykach, dla których przewidziano dodatkowy punkt odżywczy. Tzw. „słodki punkt mocy” spotkacie po pokonaniu 16 km – tam otrzymacie dodatkową dawkę energii na ostatnią prostą. A po biegach czekać na Was będzie pomoc masażystów.

Zapraszamy do Wiązowny.

Zapisy na Półmaraton i Wiązowską 5-tkę TUTAJ

Zapisy na Biegi Dziecięce i Młodzieżowe TUTAJ