fbpx
adidas running spot

Zupełnie nowy adidas Running Spot rusza w trasę!

21 kwietnia podczas maratonu w Warszawie swoją trasę zainauguruje zupełnie nowy adidas Running Spot – mobilne centrum adidas. Przygotowaliśmy w nim szereg niespodzianek dla biegaczy.

21 kwietnia podczas maratonu w Warszawie swoją trasę zainauguruje zupełnie nowy adidas Running Spot – mobilne centrum adidas. Przygotowaliśmy w nim szereg niespodzianek dla biegaczy.

Sezon biegowy zaczyna się rozkręcać. Z tej okazji adidas przygotował prawdziwą gratkę – w trasę rusza odpicowany przez ekipę BCCustom – adidas Running Spot. To mobilne centrum adidas, w którym pasjonaci biegania znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji.

adidas Running Spot będzie na Was czekał na wybranych imprezach biegowych od kwietnia aż do końca sezonu biegowego. Startujemy już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia podczas maratonu w Warszawie w okolicy Stadionu Narodowego.

adidas Footscan®

aRS jest wyposażony w adidas Footscan®, specjalistyczny sprzęt do przeprowadzenia badania biomechaniki stopy. Badanie pozwala poznać indywidualne dla każdego sportowca parametry pracy stopy. W oparciu o analizę otrzymanych wyników, specjaliści adidas doradzą najlepszy dla indywidualnych potrzeb biegacza sprzęt, który możecie kupić na miejscu, w aRS.

Muzyka doda Wam energii!

Bez czego nie wyobrażacie sobie biegania? Wielu z Was odpowie – muzyki. My też! Dlatego odpicowany aRS wyposażyliśmy w potężny system składający się z 20 głośników i 4 wzmacniaczy. Popłynie z nich muzyka, która doda Wam energii przed biegiem i pozwoli zrelaksować się po minięciu mety. Brzmi ekscytująco, prawda? A to nie koniec atrakcji, bo…

Mamy nawet konsolę do gier

W adidas Running Spot znajdziecie nawet kultową konsolę Sony PSP3, a na niej grę adidas miCoach. Dzięki niej macie szansę zmierzenia się z ponad 400 ćwiczeniami charakterystycznymi dla biegania. Waszymi przewodnikami w grze są między innymi Kaka, Dwight Howard i  Ana Ivanovic.

Dostęp do sieci

Chcecie sprawdzić co na fejsie piszą Wasi znajomi o butach, które właśnie mierzycie w aRS? Nie ma sprawy! Długą listę atrakcji, jakie oferuje adidas Running Spot uzupełnia 42-calowy telewizor oraz dotykowy 22-calowy monitor z dostępem do internetu.

adidas Running Spot w sezonie wiosna – lato 2013 będzie podążał szlakiem najważniejszych wydarzeń biegowych w całej Polsce. Przypominamy – trasa rozpoczyna się 21 kwietnia pod Stadionem Narodowym! Do zobaczenia.

Więcej informacji znajdziecie na:

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Jak zacząć biegać? Kompendium wiedzy

Jak zacząć biegać? Bieganie dla początkujących - Kompendium wiedzy

Następne
bmi

Odchudzanie z największym bublem - BMI może zdołować!

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM